Brtcn7498 kullanıcısının son içeriği

1. B

Redmi Pro ve tüm cihazlar için 3d Touch

H Hocam bide şu açma kapama işini bı link atar mısınız
  2. B

Redmi Pro ve tüm cihazlar için 3d Touch

Erdi hocam bu işlemleri telefondan mı yapıyoruz PC den mı
  3. B

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Son sürüm Türkçe rom linki paylaşır mısınız teşekkürler...
  4. B

Soru Redmi Pro Radyo

Nereden aldığına bağlı da olabilir ben hb den aldım Apple orijinal kulaklığı kullanıyorum sıkıntı yok
  5. B

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

ustam bende hb den aldım basvurumu yaptım cahilliğime verin ayrıyeten bi çin romu yüklemeye gerek var mı yoksa fake romla daolur mu teşekkürler
  6. B

Şimdide şarj sıkıntısı başladı arkadaşlar

Stabil ve global olup yukleyebilecegimiz bı rom yokmu arkadaşlar dil önemli değil
  7. B

Şimdide şarj sıkıntısı başladı arkadaşlar

Telefon tahmini şarj süresi 4 saat yazıyor bu telefonda hızlı şarj var maksimum 2 saate şarj olması lazimken böyle diyor şarjı da hızlı bitiyor sizlerde de benzer şeyler var mı arkadaşlar
  8. B

Yardım Redmi pro kapasitif tuş sorunu

Kronik sorun herkeste var servise versende bir şey değişmez tek çare aç kapa...
  9. B

mobil veri baglanti kesilmesi

Ustam aynı sıkıntı bende de oldu diğerleri neyse de bide az önce üretim durduruldu diye bı haber geldi ne yaparız bilmiyorum
  10. B

Redmi Pro üretimi durduruldu

Çözüm bulursanız bı şekilde bana da ulaşın bende Hepsiburada dan aldım pişman etti beni ilk günlerde sıkıntı yoktu sonradan navigasyon tuşu çıktı sonra calculator durduruldu en son da şebeke diğerleri neyse de şebeke beni bitirdi
  11. B

Müzik uygulaması yok

Başka launcher kullanırken geliyor orjinalinde gelmiyor
  12. B

navigasyon tuş sorunu

Tuş hatası bende hala devam ediyor sizde de olduğu gibi şimdi bende de calculator hatası cikti kafayı yicem ben de ne yapsam etsem bilemedim
  13. B

Geri tuşu sıkıntısı

Arkadaşlar arada telefonun geri tuşu fonksiyo kaybedip görev yöneticisi gibi çalışıyor kapatıp açınca düzeliyor ne yapmalıyım var mıdır kalici bir çözümü
  14. B

Müzik uygulaması yok

Arkadaşlar telefonda müzik uygulaması yok kilit ekranından çift tıklayarak açıyorum ama orijinal program varken bunla uğraşmak can sıkıcı bide Ana uygulamaları atiyorum eksik baska bir şey var mı bilgi verir mısınız teşekkürler
Üst Alt