Brshayta kullanıcısının son içeriği

1. Brshayta

İnceleme Üstüne cihazlar çıktı ama kamerası hala dehşet.

Hocam bendede xıaomi mi note 10 var fakat onceden bır sorunum yoktu makro cekıme gecınce etraf sankı bulanık gıbı duruyor net degıl odaklama vs neyden kaynaklıdır. Tekrar bi imei attırdım ondan sonra oldu rom fılan muhabbetı yazılım ayar atarken mı sıkıntı yasanmıs olabılır. Onun dısında dıstan...
  2. Brshayta

Yardım Xiaomi mi note 10 / Kamera Odaklamama Sorunu

Anladım hocam teşekkür ederim yorumun için. Senin kamera durumun duzeldımı aynı model mı var sendede xiaomi mi note 10. Benım suanda duzeldı kendı kendıne fakat sımdıde makro cekımde sankı karıncalanma gıbı sey var eskıden boyle degıl makroda nettı sımdı oraya mı gectı ne artık anlamadım nasıl...
  3. Brshayta

Anladım hocam. Fakat şöyle bir şey söyleyim normalde 8 9 aydır yoktu telefonu aldığimdan beri. IMEI atılmıştı ve fabrika ayarına çevirince sıfırlamam lazımdı telefonu IMEI uçtu resmen. Normalde IMEI de gitmemesi lazım değil mi. IMEI den sonra da kamera Odaklamama sorunu cikti. IMEI atarken road...
  4. Brshayta

Arkadaşlar cihazımın kamerayla ilgili vs sıkıntısı yoktu. IMEI atılmış şekilde kullanıyordum. Hatta IMEI eski telefonumun imeiyle attırdım. Cihazımı fabrika ayarlarına getirince IMEI uçtu komple yok oldu. Telefoncuma gittim 20.10.20 Salı günü tekrar IMEI attırdım parasını verip.. IMEI atılana...
Üst Alt