brkskr kullanıcısının son içeriği

1. brkskr

Rehber MIUI 12'den MIUI 11'e Dönüş Rehberi

:) cok tsk. versıyon yukseltınce sorun olmuyor ama eu dan global e yada versıyon dusultunce sanırım tamamen verıler gıdıyor ? pekı yedekleme yapınca yedek dosyasını da telefon dısında bır yerde saklamamız gerek degıl mı ? tekrar cok tsk
  2. brkskr

Rehber MIUI 12'den MIUI 11'e Dönüş Rehberi

Merhabalar " Bütün verileriniz silinecektir." derken programlar sadece değil mi ? fotoğraflar kalıyor olması gerek ? tsk
  3. brkskr

MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

sarj tüketim konusunda deneyimleyebildiniz mi ? tsk
  4. brkskr

MIUI 12 [MIUI 12] Mi 9 Global Stabil 12.0.0.8 İndirme Bağlantısı

avrupa romuna göre şarj kullanımını deneyen var mıdır ? Avrupa romunun şarjı çok kötü. Mıuı 11 çok daha iyiydi
  5. brkskr

MIUI 12 [MIUI 12] Mi 9 EEA(Avrupa) Stabil 12.0.0.9 İndirme Bağlantısı

yardımlarınız için çok tşk. Hayırlı günler
  6. brkskr

çok tşk. ben 12.0.1 dim . bi nevi downgrade oldu. Şarj erimesinden dolayı şikayetçi olduğum için farklı denemek istemiştim. Peki global için de aynısı yapabilir miyim ? Miflash tan mı yapmam gerekli ? şimdiden çok tşk
  7. brkskr

Verilerin silinmemesi için tam adımları paylaşmamız mümkün müdür ? Klasik twrp verilerinden gidersem sanırm verileri silebilirim :)
  8. brkskr

twrp ıle veriler silinmeden 12.0.1.0 den geçiş yapabilir miyiz acaba ? tsk
  9. brkskr

Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Fazla şarj yemiyor mu?. Miui 11 daha uzun sarj ile gidiyordu.
  10. brkskr

Soru Mi 9 Hala alınır mı?

2500-2750 tl arasında bulursanız hala en iti fp telefonu
  11. brkskr

Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

tamamdır yaptım :) ama ses biraz yüksek gibi . Daha kısık versiyonu var mıdır ?
  12. brkskr

Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

system dosyalarını ben göremiyorum. Ek yapmamız gereken bir konu mu var ? tsk
  13. brkskr

Yardım Viper4android sonrası fastboot

bende de fastboot ta kaldı
  14. brkskr

Çözüldü Viper4Android sonrası Fastboot

aynısı bana oldu. Dosyayı sildim ama halen fastboot olarak açıyor . Başka ne olabilir ? tsk 1583249546 telefon fastboot ta ıken orangefox ile bir düzenleme yapabiliyor muyuz ? ( orangefox diye bir uygulama yüklemedim . yardım rica ederim ) tsk
  15. brkskr

Mod [Magisk]Ses Bit Hızı Artışı (Kamera kayıt yaparken ses bit hızı)

tsk sayenızde yaptım. Ama baska sf lara da bakmam gerekti. Acemi olunca insan tam nerede ne yapmam lazım diye merak ediyor. :) Sonraki talep eden arkadaşlar için bir öğretici video yada aşama ekran göruntulerı faydalı olabılır tekrar emegınıze saglık
Üst Alt