brkncng kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi Unlock Status 86023 hatası

Merhabalar Ben geçtiğimiz sene açtığım bir postta sorunun çözüm yöntemini paylaşmıştım. Bir çok kişi bu yöntemle çözdü. Aşağıya link paylaşıyorum: 86023 HATA KODU ÇÖZÜMÜ
  2. B

Rehber Xiaomi Mi 6X Yavaş Çekim Modu Problemi Çözümü

Merhabalar Link çalışmıyor. Ben de aynı problemi yaşıyorum. Çözünürlük farketmeksizin yavaş çekim modundaki vidyolar kayıt olmuyor. Farklı sürüm romlar ile de denedim. Yardımcı olabilir misiniz?
  3. B

Yardım Mi 6x Sahte Rom sebebiyle Bootloader kilidi acamıyorum

1) Evet China stable rom yüklemeniz gerekiyor. (developer falan da olur sanırım tam hatırlamıyorum ama postu dikkatli okursanız gerekli herşey yazıyor.) 2) Kafasına göre açma kapamalar fake rom kaynaklı. bende de her fotograf cekisimden sonra restart atıyordu mesela. Şu an herhangi bir bug yok...
  4. B

rainmann78 om gonderdim. Soran baska arkadaslar da olmuştu: 9.5.7 China Stable Rom linkleri
  5. B

Soru 6x ile aranıza katılıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum?(Stock rom)

Hocam fake rom'da telefon mi account ile baglanti kuramiyor bile. Sizin romunuz stock gibi gorunuyor. BL kilidi acilma suresinin 30 gun olmasi normal. Beklemekten baska sansiniz yok. Gule gule kullanin
  6. B

Merhabalar. Ofisteyim çok bakamadım ama 9.5.14.0 buldum bu da işinizi görecektir diye umuyorum. Recovery Rom (Zip Dosyası): MIUI 9 China Stable ROM V9.5.14.0.ODCCNFA for Mi 6X Fastboot Rom (Tgz Dosyası): MIUI 9 China Stable ROM V9.5.14.0.ODCCNFA for Mi 6X Tutorialda ne yazıyorsa birebir...
  7. B

Bir kac mesaj sonra çözüm yolunu paylaştım, yukarıda mevcut.
  8. B

Bootloader kilidiniz açıksa çin romuna dönmek zorunda değilsiniz. Yalnız benim telefon açılışında unlocked yazmasına rağmen aslında kapalıydı. Mecburen çin romu yükledim. 1 ay kilit süresi verildi en son, şu an 4-5 gün kaldı beklemedeyim hala..
  9. B

Soru Mi6X Kılıf Önerisi

Kılıf geldi, oldukça sağlam bir yapısı var. Eski Spigenlere benzettim. Ekran yukarı bakacak şekilde masaya koyunca yere ilk değen kısım stand/yüzük kısmı olduğu için dolaylı yoldan kamerayı korumuş oluyor. Lens kısmındaki çıkıntı da tam kamera hizasında, belki kamera 1-2 mm içerde kalıyor...
  10. B

Soru Mi6X Kılıf Önerisi

Bahsettiginiz problemi düşünerek dün sabah buradaki kılıfı aldım ama kargoya 1 gün sonra verdiler. En erken yarın yazabilirim çıkıntının lense faydası olup olmadığını.
  11. B

Yok hocam şu an 9.5.7 yüklü, ARB 2 benim de. Zaten onu çok kolay bir yöntemle hallettiler: Yeni rom yüklerken zip dosyasının içindeki firmware klasörünü komple silip öyle flashlayınca ARB degeri aynı kalıyor. Bu arada uygun vaktiniz olunca stabil çalışan EU rom linki gönderebilirseniz çok...
  12. B

Hocam selamlar. Uzun uğraşlar sonucu çalışan tek yöntemi buldum. Aşağıya takip ettiğim adımların linkini ekliyorum fakat ingilizce, açıkcası çevirip herkes faydalansın isterdim ama şu an için vakit ayıramıyorum. Link: 86023 sorunundan kurtulma yolu (İngilizce) Buradaki adımları tek tek...
  13. B

Malesef hala uğraşıyorum. Halledince buraya nasıl yapıldığını paylaşırım
  14. B

om atıyorum. tesekkur ederim
  15. B

Evet gmail hesabıma gelen cihaz ismi Note 5 Pro olarak görünüyor ama cihaz 6x. Seri numarasından da kontrol ettim xiaomi sitesinden. çin versiyonuymus orjinali
Üst Alt