brkerc kullanıcısının son içeriği

1. brkerc

Yardım Bluetooth açılıp duruyor

Hayat eve sığar uygulaması ile ilgili imiş. Konularda geriye doğru gitmiştim ama burada verilen başlığı görmedim. Ilgi için tesekkurler SM-T713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. brkerc

Yardım Bluetooth açılıp duruyor

Merhaba. Bluetooth elle kapıyorum, 10 saniye sonra otomatik açılıyor. Bir türlü kapalıda tutamadım. Bu konuda yardım edebilecek olan var mı? SM-T713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. brkerc

Yardım Google asistan

Merhaba. Son güncellemeden sonra mı oldu yoksa android 10 ile birlikte mi tam emin değilim ama google asistan hiç verimli çalışmıyor. sesli komutla uyanma eskiden sadece google uygulamasını açınca çalışıyordu, şimdi hiç tepki vermiyor. ben asıl araba sürerken android auto ile kullaniyordum...
  4. brkerc

Yardım istikrarsız pil

eyvallah. belki benzer problem yaşayıp çözen olmuştur diye yazayım dedim. SM-T713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. brkerc

Yardım istikrarsız pil

detaylı yapmadım derken o kadar değil [emoji4] bu problem bazı dönemler oluyor, orasını çözemedim. SM-T713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. brkerc

Yardım istikrarsız pil

detaylı bir araştırma yapmadım. açıkçası nasıl yapacağımı da tam bilmiyorum. SM-T713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. brkerc

Yardım istikrarsız pil

Malum bu aralar evdeyiz. telefonu sadece arayan soran var mı diye bakmak için kullanıyorum. bu şartlarda 9-10 günde bir bitmeye yakınken şarja takıyordum. son zamanlarda bu durum değişmeye başladı. bazen 2 gün geçtikten sonra epey azalma oluyor. gerçekten bir problem var mı yok mu emin olamadım...
Üst Alt