Brkakn07 kullanıcısının son içeriği

1. Brkakn07

Sohbet Poco x3 Cevapsız aramalar sorunu

Bazı telefonlarda çok arama birikince yeni olanları göstermiyordu böyle bir şey olabilir mi acaba ?
  2. Brkakn07

Yardım Mi Mix 3 Siyah Ekranda Kaldı

İyi akşamlar dilerim. Cihazımda garip bir sorun var öncelikle. Yazılım bir süre sonra aşırı şekilde ağırlaşıyor ve telefon uygulamaları açarken bile 1 2 dakika bekletmeden açmıyordu. Bunu hem orjinal sürümlerde hem de diğer Xda forumlarında kurduğum Saf android sürümlerinde yapıyordu sanırsam...
  3. Brkakn07

Haber Mi Mix 3 için Miui 12.5 onaylandı

Vermezler sanıyordum, sevindirici bir haber.
  4. Brkakn07

Soru AOSP Romlar için launcher önerisi

Niagara adlı bir launcher var bir bakın isterseniz
  5. Brkakn07

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Audio Wizard ile kullandığım ve çalışan modüller bunlar bu arada
  6. Brkakn07

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Mix 3 (Mi Globe 12.0.1) Cihazımda Viper + Dolby ile beraber kullanmaktayım çakışma ya da çalışmama durumu olmadı teşekkürler.
  7. Brkakn07

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Mix 3 Konusunda bir bilginiz var mı ?
  8. Brkakn07

Soru Hangi Romu Kullanıyorsunuz

İyi geceler dilerim. Sürekli AOSP ve MİUİ arasında geçiş yapıp duruyorum. İki yazılımında kendince artıları eksileri var bildiğiniz gibi. MİUİ 12 Eu Stable kullanıyorum bunun haricinde önereceğiniz MİUİ tabanlı bir yazılım var mı ? Diğer Romları da biliyorum ancak sizden yardım almak istedim...
  9. Brkakn07

Soru MIUI İkonlar Sorunsalı

Miui Launcher diğer başlatıcılara göre daha seri geliyor nedense ondan dolayı diğerlerini kullanmak biraz zor geliyor konuyu biraz sapıttım kusura bakmayın lütfen
  10. Brkakn07

Soru MIUI İkonlar Sorunsalı

Android güzel ancak şu ikonlar konusunda çok sorunlu. Eu Stabilde miui mod icons klasörünü sildikten sonra bazı ikonlar böyle oluyordu tema değiştirince düzeliyordu
  11. Brkakn07

Rehber Viper4Android Profil Yapılandırması (En İyi Sesi Alın)

24 Bit ses çıkışı tek başına işe yarıyor mu sizce ?
  12. Brkakn07

Yardım Cihaz Açılmıyor Sürekli Restart Atıyor

Güç tuşunda bir takılma olabilir eskiden samsung bir cihazda aynısı başıma gelmişti serviste bir baktırın isterseniz
  13. Brkakn07

Sohbet Mi Mix 3 Kullananlar Buraya

Ses kaydı var WoWifi ile alakalı daha bakamadım ancak sarj biraz daha çabuk bitiyor onun haricinde kulaklık ses kalitesi bana güzel geldi normal miui 12 ye göre baya iyi seri ve güzel bir rom ancak daha tam anlamıyla kullanamadım iş yüzünden Özellik olarak AOSP rom ekstra olarak özellik...
  14. Brkakn07

Sohbet Mi Mix 3 Kullananlar Buraya

Romu kurdum ancak Kurulum sihirbazı tamamlanmadığı için Android 11 li arrow os u kurdum hocam
Üst Alt