Brk55 kullanıcısının son içeriği

1. B

Mod HyperOS Türkçe Dil Paketi | v1

MiAI uygulamasını bugün denedim. Uygulama tüm verileri serverdan yani sunuculardan çekiyor o yüzden hiçbir türlü Türkçe olmuyor malesef.
  2. B

Mi AI bilgileri server üzerinden alıyor bildiğim kadarıyla o yüzden hiç bakmadım ona ama kurcalarım içini eğer Türkçe yapılabilecek gibiyse çevirir güncellerim kanaldan takip edersin zaten oraya atarım öyle birşey olursa. 1705520875 Ekten inmiyorsa orada kanal linki var oraya girip son sürümü o...
  3. B

Admin gibi admin :) Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
  4. B

Yok konu yine sizde kalsın ancak kanalı arada kontrol edip buraya güncel zipleri atıp birde altına teşekkür notu eklerseniz benim için yeterlidir ama yinede düşünceniz için teşekkür ederim.
  5. B

Modül bana aitte güncel sürümü belki takip etmek isterler diye atmıştım linki yasak olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın
  6. B

Hem Magisk hemde KernelSU kullananlar için modülü güncellemeye devam ediyorum. Güncellemeleri telegram uygulamasında kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz. (Kanal Linki İçin PM Atın) Adminlere sormadan link paylaştık kusura bakmayınız lütfen. 1702800622 Cihazı rootlayıp modül içindekileri...
  7. B

Uygulama Yeni Uygulama Kasası Türkçe Çeviri [Güncellendi]

v4.1.4109 numaralı son sürümü de çevirirseniz memnun kalırız forumca uygulama güncel kalmış olurdu :)
  8. B

Yardım Redmi 5 Plus 900E Modu

Test point ile 9008 e çektim qfil ile stock attım işlem bitince yeniden başlatmayi denedim 900E ye düştü temiz kurulum yapıyorum qfilden bu sefer. Bakalım ne olacak 1556270320 Cihaz logoda reset atıyor hocam benim yetkili mi hesabı bulup OEM açmam lazım
  9. B

Hocam test point deniyorum da cevap alamıyorum
  10. B

Merhabalar, Redmi 5 Plus cihazımda orangefox recovery+global stabil kuruluydu sonra stock recovery kurup OEM kapadım cihaz güç tuşuna basıp yeniden başlatmaya kalkınca mi logosu geliyor 900E ye düşüyor ama fastboot ve recovery giriyor. CMD den ve Mi Unlock Tool ile OEM i geri açmayi denedim ama...
  11. B

Soru Gelmiyor guncelleme gelmiyor

Yalnız Betaya da update gelmiyor Redmi 5 Plusda Idea~~ 8.11.15 den sonra daha da güncelleme gelmedi betaya.
  12. B

Mod [8.1.0][Crackling]Hirqiz Kernel For General Mobile 4G

DİPNOT BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM MİUİ TÜRKİYE SORUMLU TUTULAMAZ. AÇIKLAMA mbtt tarafından derlenmiş ve özelleştirilmiştir. Paylaşmak bana nasipmiş.:) Test ve desteklerinden dolayı @hgunduz295 'e teşekkürler. Resmi LineageOS tabanındadır bu sayede Lineage...
  13. B

Rom [8.1.0][UNOFFICIAL][Crackling] LineageOS 15.1 For General Mobile 4G

DİPNOT BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM MİUİ TÜRKİYE SORUMLU TUTULAMAZ. AÇIKLAMA Güncel LineageOS kaynaklarından; Yeni tabanıyla mbtt tarafından derlenmiştir. Kasma ve donma sorunları giderildi. Batarya ve pil yamaları yapıldı. Özelleştirilmiş hırqız kernel dahil edildi...
  14. B

Yardım Uzunluk Sıfırdan Küçük Olamaz Hatası

couldn't find script bu hatayı aldım peşine de konuda ki hatayı veriyor
Üst Alt