Brk2004 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Redmi Note 10 Pro Global Romları Note 10 Pro İndia Kurulur mu ?

sürekli bir aksilik oluyor ya bir tane sweetin hint romu kurdum yine o recovery ekranı geliyor connect mi asistan yazan aşağıda da kırmızıyla nv data corrupted hatası yazıyor. internete baktım cihazın nv data dosyasını atın diyor ama note 10 pro sweet için açılmış bir konu var benimki sweetin...
  2. B

görünme sorununu çözdüm. O sweet yazan 2 yer var ilk satırda ikisini de değiştirdim ama kurarken hata verdi. Sanırım yapamayacağım sweetin rom yükleyeceğim nereden yükleyebilirim ve ne gibi dezavantajları olur acaba
  3. B

dediğiniz gibi yapıp ismini değiştirip sıkıştırdım dosya tamamdır. Sonra telefonu pcye bağladım ama pcde mp3 cihazı görünümünde göründü telefon ve içine bir şeyler atmaya çalışınca hata aldım. Twrpde telefonun storage boyutu 0 görünüyordu bende izlediğim video ile format data yaptım sonra 10 gb...
  4. B

kusura bakmayın çok hakim değilim sizlerden yardım almak istiyorum. Bende sweetin redmi note 10 pro var ve 108 mp. kamera uygulamasında 64 gözüküyor çift tık ile kapanıp açılma gibi özellikler düzgün çalışmıyor bundan dolayı eu rom yüklemek istedim ama bu cihaz sweetin o yüzden sweet paket...
  5. B

Yardım Güncellerken twrp açılıyor

Hepinize teşekkürler flashify ile hallettim.
  6. B

Magisk var bunu silmeyi öğretir misiniz birde ben twrp ayarlarında öyle bir ayar göremedim.
  7. B

Nasıl yapacağımı detaylı anlatır mısınız twrp ile bir işim yok yeniden yüklemesem de olur
  8. B

Resmi 5 plus
  9. B

Cihazına güncelleme geldi.Bende indirip yükle dedim.Açılırken twrpyi açtı ve güncellenmedi bunu nasıl çözerim veya twrp ile başka işim yok twrpyi nasıl kaldırabiliriz öyle bir şansımız yoksa tüm telefonu da sıfırlayabilirim ama sıfırlarken de twrp açılıyor çıldırıyorum bilgisi olan lütfen...
Üst Alt