brboros kullanıcısının son içeriği

1. brboros

Mod Redmi Note 4/4x açılış ekranı

Temalardan temayı kişiselleştir deyin orada açılış animasyonu seçebilirsiniz. Tabi önce global açılış animasyonu olan bir tema bulmanız lazım.
  2. brboros

Çözüldü HyperOs Temayla Rom Sürümü Değişiyor

Temayı yapan arkadaş o şekilde ayarladığı için onu görüyorsunuz. Yani aslında yazılımınız değişmiyor sadece orada görünen yazı değişiyor. Tema ile alakalı bir durum sorun değil genelde bir çok temada bu oluyor.
  3. brboros

Soru COD Warzone atma problemi

Olay bu ama hiç zevk vermiyor adamı göremiyorum belki onda iyi grafik var saçma biraz. İnsanın oynayası gelmiyor. Silah ne aldım nasıl bişey anlaşılmıyor 144p takılıyoz ortamlarda 😂
  4. brboros

Soru COD Warzone atma problemi

Oyunun özelliği olduğu belirtiliyor ilk kullanımda oynadıkça güncellenecek diye belirtiyor.
  5. brboros

Yardım Panoya kopyalanan yazıları silme

Eğik çizgi(slash) olanı kullanın o zaman.
  6. brboros

Gboard klavye kullandığınızı varsayarsak. En altta olan emoji ye basılı tut ayarlar kısmı çıkacaktır. Pano yu oradan kapatabilirsiniz.
  7. brboros

Bu attığınız resimdekiler pano değil Google içinde olan trend aramalar. Onu kapatmak istiyorsanız. Google girin. Ayarlar-diğerayarlar-otomatik tamamlama ayarları kısmından kapatabilirsiniz.
  8. brboros

HyperOS Uygulama Kasasındaki Widgetleri Ana Ekrana Ekleme

Güncel launcher yükleyin. 4.39.14 Artık global sürümlerde dahi bu widgetler kullanılabiliyor...
  9. brboros

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G (TR) cihazıma henüz HyperOS gelmedi.

Ben yükledim global sürüm. Şu an için bir sorunla karşılaşmadım. Ekstra çokmu derseniz yok. Hatta eksildi bazı özelliklerim. Cihaz üst segment olmadığı için fark etmiyor gibi.
  10. brboros

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G (TR) cihazıma henüz HyperOS gelmedi.

Öncelikle Bootloader açıkmı cihazda. Açıksa güncelleme yapılamıyor. Kapalı ise şu an için global ve eea sürümlere hyperos verildi. Türkiye sürüme henüz dağıtım başlamadı.
  11. brboros

Uygulama FM radyo uygulaması güncel

Güncel FM radyo uygulamasında artık online radyo dinleme yapılabiliyor. Oldukça kullanışlı olmuş. Kayıt yapmıyor şimdilik belki ilerde oda gelecektir. Bendeki cihaz hyperos bu arada Uygulama sürümü :2.0.02.012519i...
  12. brboros

Yardım Spotify dan müzik indirme

İş görmez o zaman. Teşekkürler
  13. brboros

Yardım Spotify dan müzik indirme

Spowlo işinizi görürmü
  14. brboros

Yardım Cihaz bilgisayar görmüyor

Aygıt yöneticisinde taşınabilir aygıtlar kısmını açıp atabilirimisiniz resmi cihaz bağlı iken. Birde cihazda uyarı çıkıyormu şarj vs.
  15. brboros

Sohbet Bir daha Redmi Note serisinden cihaz alanı sevsinler.

Note 12 pro 4g kullanıyorum geceden sabaha wifi açık halde bırakırım. %2-3 anca gider. Arka planda aktif çalışan bir uygulamanız olabilir belki.
Üst Alt