brbaku kullanıcısının son içeriği

1. brbaku

Yardım Telefon açılmıyor.

iyi akşamlar arkadaşlar. lütfen bilgisi olan birileri yardımcı olsun. benim bilgim olmadığı için kendim halledemiyorum, konuyu 2.açışım... telefon bugün kullanırken durduk yere dondu. sonra kaç kere yeniden başlatmak istesem de yine "androidone" ekranından öteye geçemedim. bir arkadaşımız format...
  2. brbaku

Yardım başlangıç ekranında takılı kaldı

format kısmına bir şekilde girdim, ama sanırım sorun var. ekranda tam olarak en altta: Supported API: 3 --wiping data... formatting/data... yazıyor ama bayadır yazıyor ve bir değişim yok. sanırım bir sorun var ama ne olduğunu bilmiyorum.
  3. brbaku

hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. peki bir şey daha sorayım, cihazı kapatamıyorum. yani kapatmak için tıkladığımda hep bir saniye kapanıyor ardından yine androidone ekranı geliyor. kapatmak için ne yapabilirim bir bilginiz var mı bu durumda?
  4. brbaku

merhaba arkadaşlar. bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. mesajlaşırken durduk yere ekran dondu. duzelmesi için güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmaya çalıştım ama her seferinde "androidone" yazısında takılı kalıyor telefon bir türlü açılmıyor. nedenini veya çözümünü bilen biri yardımcı...
  5. brbaku

Tema Türk Bayraklı Saat Widgeti

çok güzel hocam, elinize emeğinize sağlık. Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. brbaku

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

Can Türkiye'min ve Türk milletinin zafer bayramı kutlu olsun. Azerbaycan'dan sonsuz sevgiler... Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. brbaku

Soru Aliexpress Mi9 sipariş

merhaba arkadaşlar. Aliexpress'e girince bilirsiniz her halde resmi Xiaomi mağazası geliyor. İçindeki ürünler de bayağı ucuz fiyatlarla (yani telefon mağazalarına göre) Orda resmi mağaza yazıyorsa sipariş edersek orjinal ve sorunsuz ürün gelecek anladığım kadarıyla değil mi? Sorun olur mu veya...
  8. brbaku

Soru telefonu değiştirmek istiyorum

hepinize çok çok teşekkür ederim arkadaşlar, cansınız :) yarın akşam gibi artık uygulama önerilerinizi alırım :D 1566561620 aleykum salam qardaşım. çox sağ ol, var olasan. world telecom'dan alıram kreditlə altı aylıq. ümid edirəm ki gözlədiyimiz kimi olacaq))
  9. brbaku

o zaman yarın vazgeçilmezimizi alıyoruz. çok teşekkürler :)
  10. brbaku

hocam o biraz pahalı gibi, Türkiye fiyatları çok fark ediyor mu bilmiyorum da Azerbaycan fiyatıyla güzel fark var arada :)
  11. brbaku

teşekkür ederim hocam, peki kamera için g-cam falan kullanmaya ihtiyaç var mı yoksa kendi kamerası idare ediyor mu?
  12. brbaku

merhaba arkadaşlar. bir sene önce sizden de aldığım bilgilerle Mi A2 almıştım. dün bir yılı doldurdum, telefon mükemmel sadece hafızası 32gb diye artık yetmiyor bana. değiştirmek istiyorum. bir çok telefona baktım, hem görüntü hem şarj hem kamera olarak Redmi Note 7 beğendim. 128gb olanını alıp...
  13. brbaku

Çözüldü pubg xapk

çok teşekkür ederim hocam, gerçekten iki dakikada yüklendi, açıldı. sorunsuz çalışıyor, var olasın.
  14. brbaku

Çözüldü pubg xapk

apkpure marketten mi indiriliyor? arattığımda öyle bir uygulama gelmiyor. Azerbaycanda kullanılamayan programlar da var, bilmiyorum belki ondandır ama çıkmadı.
  15. brbaku

Çözüldü pubg xapk

rardan çıkarınca böyle oluyor. ordaki klasörün içinde de base.pak ve mini.pak var. onları obbye attım kurduktan sonra, yine uygulama indirmeye başladı gerekenleri. bir daha silip çıkardım rarla, ekran bu şuan.
Üst Alt