braveagle kullanıcısının son içeriği

1. braveagle

Yardım Mi Box Wifi Sorunu

Bende bu cigazdan iki adet var ve ikisinde de wi-fi sorunu var, bence ethernet çevirici ile kullanmalısın cihazı. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. braveagle

Fabrika ayarlarına dönmeyi denedinmi? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. braveagle

Yardım MI BOX S USB to Ethernet dönüştürücü ile kullanma

Son gelen 9.0 güncelleştirmesiyle beraber, Usb 3.0 Ethernet-Usb çeviriciler miboxda çalışmıyor, güncelleme yapacak yada ürün alacak arkadaşlar bunu gözardı etmesinler. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. braveagle

Araçlar S-link SL-U602 Usb 2.0*3 Port Hub + RJ45 Ethernet Çevirici Mİ BOXLARDA ÇALIŞMIYOR

Son gelen 9.0 güncelleştirmesiyle beraber, Usb 3.0 Ethernet-Usb çeviriciler miboxda çalışmıyor, güncelleme yapacak yada ürün alacak arkadaşlar bunu gözardı etmesinler. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. braveagle

6. braveagle

Yardım Mi Box S 4K Bein Connect

Bein connect için herşeyi denedim ama hiçbir şekilde sağlıklı olarak çalıştıramadım. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. braveagle

Araçlar S-link SL-U602 Usb 2.0*3 Port Hub + RJ45 Ethernet Çevirici Mİ BOXLARDA ÇALIŞMIYOR

Bende cihazıma interneti bunun gibi bir parçayla veriyodum ancak güncellemeden sonra çalışmamaya başladı, senin sorununda cihazdan kaynaklı olmayabilir. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. braveagle

Valla bende ikitane mibox var, ikincisini farklı marka almadığıma çok pişmanım, güncellemeden sonra usb girişi çalışmıyor birtanesinin, kronik wifi problemini aşamıyorum, netflixe kandık, şimdi sorunlarımıza cvp bile bulamıyoruz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. braveagle

Ucuz bir alet alıp hiç bunları yaşamayacaktık.paramızla rezil ediyolar bizi. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. braveagle

Valla enson sürümü yükledim ama bu yüklemeden sonra, usbden bağladığım ethernet dönüştürücü çalışmadı [emoji853] çözüm arıyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. braveagle

Eski sürüme nasıl dönüyoruz anlatım, link vs varmı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. braveagle

Yardım Mibox Güncelleme Ethernet sorunu

Yanlış yaptığım şey nedir? Sorunum var ve düzeltilmesini istiyorum, muhattap bulamıyorum. Chatin_62 ikaz edeceksen öncelikle yaptığım hatayı söyleyeceksin. Senin burdaki vasfın nedir? Onuda bir söylersen sevinirim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. braveagle

Yardım MI BOX S USB to Ethernet dönüştürücü ile kullanma

Son güncellemeden sonra cihazım yabden bağladığım, ethernet dönüştürücüyü görmüyor, güncellemediğim diğer cihaz çalışıyor. Bunu nasıl çözücem Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. braveagle

Yardım MiBox TV 3 USB Port Çalışmıyor

Son güncellemeden sonra oldu, benimde başıma dün geldi, iki tane cihazım var, birini güncellemedim, onun portu çalışıyor. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. braveagle

Yardım Mibox Güncelleme Ethernet sorunu

Son güncellemeden sonra cihazım usb üzerinden bağladığım etherneti görmüyor. Evimde iki adet mibox var, diğeri güncellenmediği için kabloyla internete bağlanıyor. Güncelleme bişeyleri bozdu. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üst Alt