bratu_10 kullanıcısının son içeriği

1. B

İnceleme (Mi 5) Miui 10'un farklılıkları

Arkadaşlar ne zaman miui 10 ve oreo 8 i yukleyebilicez?Daha surer mi gelmesi telefonumuza? Mi5 telefonum bu arada
  2. B

Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

Oo çok güzel ya eger ankarada yapilirsa bende gelirim kesinlikle
  3. B

Mi5 8.2.2 geldi

Tesekkurler
  4. B

Yardım Mi5 Bilgiyasara Resim Aktarım

Yedeklerken ogrendim notlari nasil aktaracagimi teşekkür ederim
  5. B

Yardım mobil & wifi uygulama seçeneği

Yedekleyip fabrika ayarlarina dondurdum telefonu duzeldi tesekkurler.Baska hiçbir türlü olmadi
  6. B

Mi5 8.2.2 geldi

Arkadaslar ben bolgeyi Hindistan yaptim daha önce guncelleme gelmiyordu once 8.1 geldi şimdi 8.2.2 geldi.Bir sorun oluyor mu yükleyip tekrar bölgeyi turkiye yapsam.stok rom kullaniyorum bu arada
  7. B

Soru [Çözüldü]Mi5 Gizlediğim notu göremiyorum

arkadaşlar notlarımı nasıl telefondan pc ye aktarabilirim dosya yerini bulamadım
  8. B

Yardım Mi5 Bilgiyasara Resim Aktarım

arkadaşlar mi5 notlar bölümünde bir sürü kaydettiğim not var.Onları nasıl aktarabilirim telefonuma format atıp tekrar geri yüklemem gerek notları????
  9. B

denedim orda şöyle bi ekran geliyor hemen paylasiyim.Bu ekran da sıfır yapmama ragmen olmuyor yine açılmıyor
  10. B

Arkadaslar ben buraya girdim maalesef ve benim veri kullanimim sinirlandi ve acamiyorum bi daha mobil internetim çalışmıyor bilginiz varsa bana yardımcı olabilir misiniz
  11. B

Yardım Mi5 GPS ve İnternet Sorunu

Arkadaslar merhaba benimde mobil veri sinirlamasiyla ilgili bi problemim var telefonum mi5 konu acamadim nedense bende buraya yaziyim dedim.Veri kullanim limiti gibi bi olay var naptiysam kaldiramadim.Telefonun mobil interneti iki gündür çalışmıyor.Ne yapmam gerektigi hakkinda bi fikriniz var...
Üst Alt