Brakdem kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 9 SE Batarya Sorunu - Yeni Batarya Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Cihazım Mi 9 SE 2019 yılında aldığım cihazımın bataryasında şarj senkron sorunu var sanırım. Örneğin şarj bitiyor kapanıyor, kapalı halde şarj ederken yüzde 30 ya da 45ten şarj almaya başlıyor. Yeni bir batarya almak istiyorum bunu en güvenilir nereden alabilrim. Yan...
  2. B

Yardım Android 13 Mi 9 Se

fastboot üzerinden kurdum. img dosyası ile
  3. B

Rehber Windows 10 Xiaomi Mtp Sorunu Çözümü

Eline ve bilgine sağlık hocam. İyi ki varsın :)
  4. B

Rom [ROM]PixelExperience for Mi 9 SE [grus]

Eğer adını yanlış hatırlamıyorsam Pixel Experience grus 13 ile kurdum telefonu. Ancak telefondan titreşim alamıyorum hiçbir şekilde. Sessiz modda titremiyor. Kılıf arasına telefon tutucunun mıknatısını koymuştum o bozmuş olabilir mi ?
  5. B

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Eğer adını yanlış hatırlamıyorsam Pixel Experience grus 13 ile kurdum telefonu. Ancak telefondan titreşim alamıyorum hiçbir şekilde. Sessiz modda titremiyor. Kılıf arasına telefon tutucunun mıknatısını koymuştum o bozmuş olabilir mi ?
  6. B

Rom [Official][9 SE] Pixel Experience [25.09.2019]

7. B

Yardım Hopörlör ve iç kulaklık ses az geliyor

Bu konu ile ilgili sorun bende de var. Birini duymak inanılmaz zorlaştı. Ne yapabiliriz, fikri olan var mı?
  8. B

Yardım twrp root sorunu

Aynı problemi yaşadım ben de. Ben sorunumu orange fox ile çözdüm.
  9. B

Yardım Mİ9 se en stabil rom

uzun zamandır ben de güncelleme alamıyorum. En belirgin iki sorunumdan biri ekran parlaklığının otomatik ayarlamasını yapamaması ve wifi'ye bazen uzun süre bağlanamaması.
  10. B

Yardım Mİ9 se en stabil rom

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9SE_V12.5.4.0.RFBCNXM_v12-11.zip/download MI9SE_V12.5.4.0 sorununu çözebilir.
  11. B

Rom ROM Tavsiye

estetik79 ile son kurduğumuz sürüm bu. Ben farklı romlar denemedim. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9SE_V12.5.4.0.RFBCNXM_v12-11.zip/download
  12. B

Yardım Mi 9 se magisk yükleyemiyorum

ben problemimi orange fox ile çözdüm. mi 9 SE
  13. B

Recovery Mİ 9 SE Android 11 TWRP Kurulum

Ben orange fox kullanıyorum. Aynı işi görmüyor mu ? Ve bu romları yükleyebildi.
  14. B

Rom Mi 9 SE - xiaomi.eu Stabil V12.5.1.0.RFBCNXM_v12-11

Dolby atmos link verir misiniz rica etsem?
  15. B

Rom Mi 9 SE - xiaomi.eu Stabil V12.5.1.0.RFBCNXM_v12-11

Sevgili estetik79, mesajın için teşekkür ederim. Çok güzel yanıtlamışsın. Bu romdan devam etmeli öyleyse. Ancak bu rom android 11'e mi dönüyor. bende 12 var şuanda. Son soru olarak Rom - Xiaomi Mi9 SE - MIUI 12.6 EU Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021) buradaki roma nasıl yaparsın
Üst Alt