brabber123 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Pc siz global stable geçiş

Hocam ben redmi note 4 te gectim mi6 rolback olayini bilmiyorum valla
  2. B

Hocam mi resmi sitesinden telefonuzun modeli neyse indirin telefonuza guncelleyiciden paket seć diyip yukleyin ben böyle sorunsuz bir sekilde geçtim
  3. B

hocam telefon simdide arayan kisi kendi sesini duyuyormus sarj konusu düzelmedi en iyisi ben teli geri götürem iade edicem herhalde
  4. B

Yardım Redmi Note 4 sarj

Hocam kararli roma döndüm fakat yine sarj su gibi akiyor ya
  5. B

hocam insallah düzelir telefon harika ama su gibi sarj yiyor sanirsam mediatek islemcisinden dolayi
  6. B

hocam simdi mi sitesinden indirdim mi 9 9.6.1 stabil romu sarj konusunu cözermi bu rom
  7. B

Çok teşekkürler hocam bir sorun olmaz dimi bl kilidi falan bisey dedilwr
  8. B

Yardım Redmi Note 4 Betadan Kararli Roma Nasil dönülür

Arkadaslar Redmi note 4 meditek islemcili telefon aldım yeni lakin sürüm beta ve sarji cok yiyor 3 saat ekran süresi aliyorum kararli sürüme nasil dönülür güncelleyici üzerinden bilgisayarim yok
  9. B

Hocam bende redmi note 4 kullaniyorum telefonu yeni aldim suan beta sürüm var ve sarjı çok yiyor günceliyiciden nasil gecicem yardim edebilir misiniz
  10. B

Yardım Redmi Note 4 sarj

hocam nasil gecis yapicam kararli roma güncelleyiciden mi 10 beta geldi bugün ordan mi yapilior kararsiz sürüm
  11. B

Yardım Redmi Note 4 sarj

evet mediatek hocam cözumü yok mu acaba 1536782196 Hocam simdi 71 sarji var kullandim 1 saat 16 dk ekran süresi aldım
  12. B

Yardım Redmi Note 4 sarj

hocam sürüm Muii 9 Global 8.4.28 beta Bl kilidi açik degil sanirsam fazla bilmiyorum ilk defa xiaomi kullaniyorum
  13. B

Yardım Redmi Note 4 sarj

Arkadaslar bende note 4 alarak araniza katildim global romdayim ama beta güncelleme yapinca böyle oldu ama sarjı çok cabuk gidiyor ya ne yapmaliyim yüzde 100den 88e 8 9 dakida iniyor önerilirine
Üst Alt