bozoksrf kullanıcısının son içeriği

1. bozoksrf

Yardım redmi note 9 yeniden başlatıyor sureklı kendını

telefon sureklı yenıden baslatıyor kendını redmı yazısına gelıp gıdıyor sarjı bıttı kapandı sarja taktım recovery mode gırmeye calıstıgımda mıu recovery dıyor sonra batarya ısaretı gelıyor kırmızı doluyor gosterıyor sonra tekrar kendı kendıne kapatıp acmaya baslıyor lutfen yardım edın
  2. bozoksrf

Soru note 8 pro sürekli açılıp kapanıyor

note 9 var ve sureklı kapanıp acılıyor red mı yazısına kadar gırebıblıyor ses kapatma ve powera bastıgımda fastboot yazısını gorup oyle kalıyor zorla ugrasrak ses acma ıle powera bastım recovery yazdı ve batarya ısaretı gosterdı baska tepkı vermedı cozemıyorum 1640470349 note 9 var ve...
  3. bozoksrf

Yardım Note 10 pro Şarj yok ekranında kalıyor açılmıyor.

hocam bende de redmı note 9 var telefon sureklı kendı kendıne redmı yazısına kadar gelıp gıdıyor sarjda ıken dedıgınızı uyguladım ama sonuc vermedı 300 tl almıstı 1 ay once aynı hata yuzunden tamırcı ne yapmamı onerırsınız
  4. bozoksrf

Yardım redmı note 9 kapandı Redmı yazısı gelıyor acılmıyor

Telefonun sarjı bıttı bozuk oldugunu dusundugum sarj cıhazına yalnıslıkla taktım 15 dk durdu fark edıp daha az amperlı baska sarj cıhazına taktım ve acılmadı redmı yazısı gelıyor gerı gıdıyor kendı kendıne kapanıp acılıyor sureklı. bu sorunu 1 ay once de almıstım ve tamırcıye goturdugumde...
Üst Alt