bozkayaenes kullanıcısının son içeriği

1. B

Sohbet Dolphin E-Ticaret

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Sohbet Dolphin E-Ticaret

Kesinlikle güvenilir bir satıcı sorun yaşamazsınız. Cihazın arkasında durur.ben pocophone aldım.1 hafta sonra ışık süzmesi oluştu. Görüştüm konuştum.fabrikasyon hatası diye değişim veya para iadesi yapabiliriz dediler. üstüne bir miktar daha koyup mi 8 aldim. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk...
  3. B

Çözüldü Mi8 SE Fastboot ekranı çıkamama

bende de kurulmuyordu. mi flash ile fastboot modunda rom yüklemeye bakabilirsin forumdan
  4. B

Soru Flash xbl error sorunu

arkadaşlar aynı sorun bende de var hangi romu yüklemem lazım chinese pc suite ile
  5. B

Çözüldü Mi8 SE Fastboot ekranı çıkamama

hocam aynı sorun bende de oldu. fastboottan çin romunu flashladım öyle çözdüm. ama o arada malesef bootloader kilidi kapandı. 15 gün ingilizce kullandım mecbur. sonra eu rom yükledim
  6. B

Yardım Denizli'de bulunan root tan anlayan var mı?

Kardeşim denizlideyim ben de imeiler uçarsa haber ver ben düzeltivereyim MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Yardım Mi5s plus kulaklık çıkışı sesi az geliyor

O rom sıkıntılı kardeşim sana tavsiyem eu 7.9.4 romuna gec Rom - xiaomi eu 7.9.4 rom yayınlamış MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

mi 9 7.9.7 sürümleri

Türkçe dil desteği mevcut değil dimi MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Rom xiaomi eu 7.9.4 rom yayınlamış

Türkçe değil dimi MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

Hocam bende sebeke problemi yaşamıştım telefonu reset atınca düzeldi denenebilir. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

Reset atmayla düzeldi problem MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

Hocam sim 2 Olacakti MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Hocam bende son 2 calistirmiyor bu rom da halledebilir misin MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

mi 5s plus global rom

Hocam bunlarda Türkçe dil desteği mevcut mu peki MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

mi 5s plus global rom

Mi 5s plus için var mi MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt