Bourne90 kullanıcısının son içeriği

1. B

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Bu uygulamayı paylaştığınız ses motorları ile beraber çalıştırabilir miyim?
  2. B

Yardım Ahize sesi az geliyor

Bende bu sebepten dolayı aosp romları kullanmayı bıraktım. Herhangi bir çözüm bulamadım.
  3. B

Rom CrDroid 7.8 Beta - Mi9T(Davinci) [Android 11]

Aosp romlarda hoparlörden ses daha az ve kalitesiz geliyor aynı şekilde ahize de öyle çözümünü bilen var mı yoksa MIUI kullanmak mı zorundayım?
  4. B

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Ekran sekmesine ayrı olarak tıkladığım zamanda aynı süreyi gösteriyor.Miui12den mi kaynaklı bu yanlış göstermesi ?
  5. B

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Çok kötü ekran süresi alıyorum eu beta 20.7.9 sürümüne yeni geçtim ileride düzelir mi ?
  6. B

Rom Redmi Note 7 Kosmos2011 Rom Miui 11 Android (10.0) Beta 20.3.26

Telefon kurulumunda da dilden dolayı sıkıntı yaşadım.Romun benim için eksikleri eu roma geri döndürecek.Tesekkurler.
  7. B

Yardım Ahizeden Ses Gelmiyor

Telefonun kronik sorunu bu,fırça ile temizleyerek geçici olarak çözüm elde edebilirsiniz.
  8. B

Rom Redmi Note 7 Kosmos2011 Rom Miui 11 Android (10.0) Beta 20.3.26

Bildirim simgelerinde sıkıntı yaşayan var mı ?
  9. B

Yardım Kamera Sorunu

Telefonun kamerası açıldığında kamera lenslerinin olduğu taraftan titreşim sesi geliyor ve bu esnada telefonun ekrandaki görüntü titriyor ve bulanık oluyor.Kısa süre sonra titreşim sesi gidiyor ve görüntü düzeliyor.Bu sıkıntı her zaman olmuyor ve gcam ile kullanılmaya çalışıldığında da...
Üst Alt