botturgec kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Mi Band 5 Türkçe karakter sorunu

Üstüste bu iki uyarıyı veriyor hocam Türkçeyi seçtiğimde ve hiç bir değişiklik olmuyor bileklikte. Resmi uygulamayı kurup denedim farketmedi.
  2. B

Hocam mi band 5 'ten bahsediyoruz değil mi? Hiç bir kod yok
  3. B

Hocam tam olarak nerde kod inanın bulamadım?
  4. B

Arkadaşlar ben de farklı bir soru sorayım. Benim cihaza bir türlü Türkçe dil gelmedi. Sanırım Çin versiyonunu kullanıyorum. Telefonda mifit uygulamasına girdiğimde yeni güncelleme görünmüyor. Şuan aygıt sürümü V1.0.2.08. Dil seçeneklerinde Türkçe görünmüyor. Telefon dilini uygula dediğimde...
  5. B

Çözüldü Bluetooth Problemi

Maalesef bende çözüm olmadı. Sizin için de geçici bir çözüm değildir umarım. Çünkü bazen yapmıyor, bazen yapıyor.
  6. B

Yardım Spotify - Youtube Music Bluetooth Sorunu

Yazılımsal olsa herkeste olmaz mıydı acaba? Donanımsal olma ihtimali daha fazla gelmeye başladı bana. En büyük zevkim müzik dinlemek, güzel de bir kulaklığım var. Bundan mahrum kalmak gerçekten çok can sıkıcı.
  7. B

Hocam aslında başlık biraz hatalı oldu. Tüm medya oynatımlarında sorun var. Youtube, netflix vs hepsinde. Arabaya Bluetooth ile bağlandığımda da aynı sorun var. Kısaca sorun %100 telefonda.
  8. B

Arkadaşlar, sorunu ne romla ne rootla çözemiyorum. Önerisi olan, benzer sıkıntıyı yaşayan yok mu acaba? Bluetooth bir süre sonra sesi kesiyor
  9. B

Yardım Bluetooth Sorunu

Arkadaşlar kaç tane farklı rom denedim, maalesef çözüm bulamıyorum.
  10. B

Rehber Redmi note 7 Dolby Atmos Digital Plus Yükleme

Magisk ve root için de bir rehber var mı acaba?
  11. B

Yardım Redmi Note 7 kulaklık problemi

Aynı sorunu yaşıyorum, kulaklıkla hiç ilgisi yok. Müzik çalarken bir anda ses gidiyor. Benzer konular da açmıştım ama çözüm bulamadım ben.
  12. B

Yardım Bölge Sorunu

Arkadaşlar bölge sorununu miflash ile yeni rom yükleyerek çözdüm. Market sorunum devam ediyor. Farklı farklı romlar deniyorum ama maalesef netflix vs birkaç uygulama daha markette bulamıyorum. EU Stabil, EU Beta, Global Stabil vs bir çok rom denedim. Farklı google maili ile denedim yine de...
  13. B

Yardım Bluetooth Sorunu

Hocam hiç yaptığım bir şey değil benim.
  14. B

Yardım Bölge Sorunu

Evet apk'nın yüklenememesi konusu dediğiniz gibiymiş. Ama markette netflix yazınca sonuç bulamıyor olmam benim bölge sorunuyla alakalı diye düşünüyorum.
  15. B

Yardım Bölge Sorunu

Eu betadaydım, memnun kalmadım globale geri döndüm ama aynı sorunu o romda da yaşamıştım hocam.
Üst Alt