bortecine81 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Telefon kapandı açılmıyor

aynı şey başıma geldi, cihaz durduk yere kapandı açılmadı. 1.Arka kapağı söktüm. 2.bataryayı bağlantısını çıkardım. 3.power tuşuna basılı iken bataryayı taktım. ve açıldı.
  2. B

Yardım Mi Flash Hatası

Redmi5 plus edl den hiç bir şekilde rom yüklenmiyor. Eng,çin,global hepsini denedim. Miflash ve qfil ikisindede hata veriyor. Hata dosyasını ekledim. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldumu. [00002594]CreateManagedObject(1392): Belirtilmemiş hata(0x80131604) [00002594]GetFactoryObject(1436)...
  3. B

Yardım Kapanıp Açılmayan Poco M3 Sorunu - Yardım

hangi rom yüklü?
  4. B

İpucu Ghost Touch Çözümü - Touchfix Xiaomi (build)

Arkadaşlar benim redmi5 plusta uzun zamandır ghost touch(kendi kendine ekrana dokunma) problemi vardı. Telefonu biraz bükme hareketiyle yani ekranı kasma ile bir müddet düzeliyordu, ama bir süre sonra yine yapıyordu.En sonunda Ekran siparişi verdim ve ekranı kendim değiştirdim, sorun kalmadı.
  5. B

Yardım Telefon acilmiyor. hard brick oldu sanirim

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-8-pro-unbrick-nasil-yapilir.76451/ bunu denedinmi kardeş
  6. B

Yardım Redmi note 4x imei okumuyor.*#06# de imei görünmüyor.çözüldü

arkadaşlar imei bir anda sıfırlandı,önce simi görmedi,sonra mi flashla sıfırlayım dedim,imei uçtu. sonrasında edl modda rom yükledim ama imei bir türlü okunamadı,sonuç olumsuz oldu. zenexle görüştüm göndermeniz gerekir dedi,gitmesi,gelmesi,kargosu,telefonsuz kalınması hepsi mesele.Kendi kendime...
  7. B

Yardım Redmi 5 plus uzaktan repair

Arkadaşlar uzaktan repair yapabilecek veya kendim yapmak için yönlendirecek arkadaş varmı
  8. B

Rom [PIE][UNOFFICIAL] DotOS 3.1.1

Birde şu romlara google çevirici yerine miui çevirici veya başka bir çevirici uygulaması eklense kullanılacak hale gelecek. Google çeviriciden(telefon etme arama ekranı) hoşlanmadığım için aosp tarzı bu romlara geçiş yapmıyorum.
  9. B

Sohbet voLTE çözümü( vince)

Kardeş, rom işinden anlıyor isen, masikx romu yükle bütün sorunun hallolur.
  10. B

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler
  11. B

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bir tanede handshake~~ ben alayım
  12. B

Yardım Twrp kurulmuyor pc telefnu görmüyor

Kardeş windows 8.1 de ve 1windows 10 da driverler eksik yüklenebiliyor. Driver yüklemeden önce sürücü imzalamayı devre dışı bırakman lazım. Youtubede sürücü imzalama devre dışı bırakma videoları var. Problemin çözülecektir büyük ihtimalle
  13. B

simge görünüyor,Ses ise voLTE aktif kişilerle konuşunca farkediliyor
  14. B

Arkadaşlar masik x son sürüm romu yükleyince voLTE otomatik aktif oldu,(hiç bir ayar falan yapmaya gerek kalmadan).aramalar artık 4,5 G üzerinden yapılıyor,gelen çağrılarda aynı şekilde.(Hattım vodafone). voLTE destekleyen telefonlara takıp sms atmaya gerek yok.
  15. B

Haber Hdhdh

Twrp yüklümü
Üst Alt