Bordomanyak kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Root hakkında

Yaptın ama gene nafile
  2. B

Yardım Root hakkında

Aynen denedim gene çözüm yok
  3. B

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

Yardımcı olabilecek varmı bende hata veriyor acaba robotu komple kaldırıp tekrar mi yukelemeliyim zip yuklenirken hata aliyorum
  4. B

Yardım Root hakkında

Şimdi denedim ama hata verdi zip yuklenirken
  5. B

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

Yaptım ama hata verdi zip yuklenirken acaba PC uzerindenmi indirmem lazim
  6. B

Yardım Root hakkında

Denemedim aynı tvrp üzerinden mi yüklemem gerekli üzerine yazabilirmiyim root kaldırmadan tvrp uzerinden
  7. B

Yardım Root hakkında

Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır çözemedim cihazım mi 8 tekrar sık baştan root attim ama gene sorun aynı safetynet başarısız sorun ne acaba yardımcı olacak birileri varmı? Foto koyuyorum
  8. B

Yardım type c usb üzerinden dosya aktarimi

Bı sorun olduğunu sanmıyorum eu rom kullanıyorum bunla alakalı olabilir mi
  9. B

Denedim gözükmüyor 1605991382 Telefon flash i hiç görmüyor
  10. B

İyi günler form sakinleri resimde görünen flash bellek ve aracıyı kullanıyorum dosya aktarımı için eski telefonumda çalışırken mi 8 telefonumda çalışmıyor aracı ve flash bellekde sorun yok acaba bı ayarı yada bı uygulamaya mi ihtihayacim var? Yada bu telefonda olmuyormu yardım edermisiniz
  11. B

Rom Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı V12.0.3.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Tam olarak istediğim şey sen nasıl bı kralsın eyvallah
  12. B

Rom Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı V12.0.3.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Bu romun fastboot linki yokmu ya yada bu sürümden bı önceki sürümü nerden bulurum
  13. B

Rom [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QGGINXM İndirme Bağlantısı

Selamlar emeğiniz için teşekürler mi 12 global fastbot linki bulamadığım için hinsistan indircem inşallah ama bilgisizgim sagolsun Hindistan romda Türkçe desteği varmı acaba?
  14. B

Yardım redmi note 7 brick

Valla sağolun yardımlarınıza kurtardım cihazı ama bı soru var kafamda cevab verirseniz sevinirim ben bı cihaza sil baştan rom atmak istediğim zaman hangi türde rom atcam ve belli bı sitesi varmı bu linklerin
Üst Alt