Boratezcanli kullanıcısının son içeriği

1. Boratezcanli

MIUI 12 Note 9 pro global 12 güncelleme geldi :)

Ya arkadaşlar indirdim iyi hoş güzel de bu alttaki kolay geçişi sağlayan yeni çizgimiz var ya bı geliyor bı kayboluyor bı stabilize sorunu var sizde de aynı şekilde mi
  2. Boratezcanli

Soru 300tl Bluetooth kulaklık önerisi

Mi türü 2 basic ben 2 ay olacak neredeyse kullanmaya başlayalı müzik performansı olarak yanlış olur sesi çok kısık görüşme performans i olarak gayet başarılı kimse kulaklıkla konuştuğumu anlamıyor
  3. Boratezcanli

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

12.0.3.0 geldiğinde çözülür diye düşünüyorum 1604519893 Aynen 5 GB internet yedi bir de ve şarj kötü gidiyor ve özelliklerin hemen hemen hiçbiri yok
  4. Boratezcanli

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Xiaomi sihri bu işte bir varrrr bir yok
  5. Boratezcanli

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Sevinmeye gerek yok göstermelik güncelleme hiç bir özellik yok sadece ikili panel ve kasma geliyor ellerine sağlık Xiaomi
  6. Boratezcanli

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Valla benim 6 128 2 saat sürmüyor
  7. Boratezcanli

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

S modelinde NFS yok ve hızlı şarj 18w pro modelinde NFS var 30w şarj var geri kalan ufak tefek şeyler dışında aynı ama 30 w şarj güzel bir kolaylık 18 w ile 5020 kim pil 2 saatte dolar anca
  8. Boratezcanli

Yardım Uygulamalar Güncelnmiyor

Denedim denedim olmadı lanet olsun yapacağınız guncellemeye dedim sildim
  9. Boratezcanli

Baydim ya sanki bı halt var yazılımsal destek sagliyamicaksan 50 tane model çıkartma
  10. Boratezcanli

Globale çıkmış gözüküyor tahminim 2 güne gelir
  11. Boratezcanli

Haber Redmi note 8 için MIUI 12 ve Android 10 sonunda geldi

Global dağıtım başladı mi
Üst Alt