BomberMAn TR kullanıcısının son içeriği

1. BomberMAn TR

Soru Mi8/8se için Xposed framework yüklemek?

Ben de denedim beta1 2 3 ama hala bootloop sorunu devam ediyor
  2. BomberMAn TR

Rom Poco F1 Global Rom (TR)

Bu gün hepsiburada satışa başladı hadi hayırlısı bakalım
  3. BomberMAn TR

Rom Poco F1 Global Rom (TR)

Yakın zamanda lazım olacaktır şöyle bırakayım :) Fastboot rom: http://bigota.d.miui.com/V9.6.18.0.OEJMIFD/beryllium_global_images_V9.6.18.0.OEJMIFD_20180824.0000.00_8.1_global_830fe869e8.tgz Recovery rom...
  4. BomberMAn TR

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Profesyoneliz fakat biz de insanız. Diyelim ki cihazınızın tamiri esnasında bir problem oldu (çok düşük bir ihtimal) sorumluluk tamamen bize aittir. Hocam senin cihazda durum farklı. Senin cihaz arb den dolayı brick değil. MiFlash ile miui 10 china dev rom yüklemeyi dene
  5. BomberMAn TR

Evet sizin de bahsettiğiniz gibi bga işlemi gibi oluyor. Aradaki fark xiaomi cihazlarda ki emmc çiplerde silikon yok. Bu da söküp takmayı çok daha kolay hale getiriyor. Not 5 pro ve not 5 te o çipleri bile sökmüyoruz. Samsung s4 mini bile daha zor ki biz bu işi yıllardır yapıyoruz. Türkiye de şu...
  6. BomberMAn TR

Hüseyin hocam rastgele olduğunu ekran görüntüsünden anlamanız mümkündür. Malum Google da Facebook ta bizi takip ediyor ve bizim ilgi alanımıza göre reklam vs düzenliyor. Bana da bu şekilde denk geldi ve konuya girip mesajları okudum. Sonra da üye olup mesaj yazdım. Amacım satış yada ticari bir...
  7. BomberMAn TR

Arkadaşlar merhaba. Biraz önce tamamen şans eseri bu konuya denk geldim. Öncelikle konu ile ilgili konuşulan bütün işleri ben yapıyorum. Paylaşılan görseller vs bana ait. Paylaşılan görseldeki cihaz emmc çipleri içindir. Zenex Hüseyin Baki hocamın da dediği gibi Ufs çipleri desteklemez. Şu anda...
Üst Alt