bomax01 kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom V12.5.0.2 QCMMIXM

Redmi 7A telefonum bugün güncellemeyi aldı. İlk izlenimlerim olumlu yönde.
  2. B

MIUI 12 Redmi 7A - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QCMMIXM İndirme Bağlantıları

Bende de otomatik 12'yi yükledi. Şarj aynı sayılır seviyede azalıyor.
  3. B

Herhangi bir gelişme duyan var mı? Beklemede kalmaya devam edelim mi?
  4. B

Çok haklısınız. Batarya hızlı düşüyor. Yeni güncelleme ile umarım sorun çözülür.
  5. B

O zaman biraz daha bekleyeceğiz. Teşekkür ederim.
  6. B

Güncellemeleri Kontrol Et ekranından mı yüklediniz? 11'e dönerken fastbook aktif ise sorunsuz kısa zamanda dönüş yapılabilir diye düşünüyorum.
  7. B

Sabah güncelleme vardı internet paketim yeterli olmadığından eve internetinden yaparım diye düşündüm. Şimdi evdeyim güncelleme yok diyor. Neden ki acaba?
  8. B

MIUI 11 Redmi 7A (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.6.0 PCMEUXM İndirme Bağlantıları

Paketi gösterdim. Bilgi toplanıyor dedi. Arkasından Güncelleme doğrulanamıyor (Sory, flash older version is not allowed.) hatası aldım. :( Bootloader kilidimin açık olduğunu nasıl bilebilirim? Sitenin araçlar kısmında redmi 7a için twrp dosyası yok. :(
  9. B

Güncelleme paketini gösterip yüklemeyi deneyeyim. Yapamazsam bootlader ile yapmaya çalışırım. Yardımlarınız için teşekkürler.
  10. B

Teşekkürler. Eski güncellemeyi (11.0.4.0) tekrar indirip, bilgisayarıma kaydedeyim daha sonra 11.0.6.0 'ı yükleyeyim. Sorun olursa 11.0.4.0'ı tekrar yüklerim. Ne dersiniz?
  11. B

Buraya yazmadan dediğinizi yapmıştım. Ses tuşu + açma tuşu ile format attım yine aynı. 11.0.6.0 'ı yükleyebilsem. Yükleyemedim. Belki onda sorunlar giderilmiştir.
  12. B

Merhabalar. Cihazım 11.0.4 sürümünü aldıktan sonra wifi kapatma/açma çok çok yavaş oluyor. 11.0.6 sürümünü recovery ile atmak istedim başaramadım. updater diye bir uygulama bulamadım. 1.5 gb dosyayı kök dizinede atsam updater klasörüne atsam başaramadım. Bir başka sorun ise; Konuşma esnasında...
Üst Alt