bodurr54 kullanıcısının son içeriği

1. bodurr54

Çözüldü TWRP açıldıktan 3-4saniye sonra kapanıyor.

Çok teşekkür ederim.muhammed hocamın attıgı linkteki twrpyi direkt kurmaya calısıyormusum.Daha önceside kendi romuma uygun twrpden kurmam gerekiyormuş.Aynı hataya düşen olursa diye söledim..
  2. bodurr54

hocam suan pixel exxp cfw romdayım cfw twrpdenmi greshan romu yuklemelıyım yoksa greshan rom ıcın verdıklerı twrpdenmi
  3. bodurr54

Çoğu versionu denedim Pixel Exp Stabil romdayım twrpye geçiş yapıyorum kaydırdıktan 3-4 saniye sonra kendini yeniden başlatıyor acaba sıkıntı ne? Greeshan roma dönmeyi planlıyordum
  4. bodurr54

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

PE A11 den dün geçiş yaptım gerçekten rom çok seri ve özelleştirmesi neredeyse a10 romlar kadar geniş.Uzun süre bu romda kalacam belli oldu :D Şu olay çok hoşuma gitti pixel romlarda hep sona kadar kaydırmak gerekiyordu bunda hiç ugrasmıyorsun.
  5. bodurr54

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

PExperienceden geçicem kıstmetse umarım beğenirim :)
  6. bodurr54

Rom Redmi Note 8 Pro - Cfw Android 11 PixelExperience | OFFICIAL - 23.12.2020 Closed

Eline saglik hocam.A10da kurdugumuz magisk modullerini Bu romda kursak herhangi brick yasarmiyiz acaba dolby anx cam.gibi?
  7. bodurr54

Anket Hangi CFW Romunu Tavsiye Edersiniz?

Pixel Experience A11
  8. bodurr54

Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - Pixel Experience Plus [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL]

Çok teşekkürler hocam işe yaradı.Valla çok beğendim A11 versionu romu başta biraz zorlandım ios tarzı olmuş geri tuşu felan olmayışı ama alıştıkça seriliği hoşuma gitti tavsiye ederim :)
  9. bodurr54

Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - Pixel Experience Plus [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL]

dostlar a11 olan versiyonunu indirip geçmek istedim.Fakat uyumlu twrpyi kurdugum halde (3.4.0.3) installden depolamayı seçince farklı şekilde gözüküyor imaj ve cfw dosyalarım gözükmüyor sebebi sizce ne? bilgisayarımda görselledim twrpdede aynısı gözüküyor
  10. bodurr54

Yardım note 8 pro siyah ekranda kaldı(unbrick)

Sp tools adlı programla kurtarmıştım ben aynı durumdaydı https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-8-pro-unbrick-nasil-yapilir.76451/
  11. bodurr54

Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - BlissRom 12.11 [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL] [12 SAAT EKRAN AÇIK SÜRESİ]

Eline sağlık hocam romu çok beğendim pil dediğin gibi kernelide flashladıkdan sonra bitmek bilmiyor :) Beni tek sıkan şey bazı uygulama iconlarına tıkladıgımda 1-2saniye geç tepki verip açılıyor neden anlayamadım. edit sorunu çözdüm temadanmış :D
  12. bodurr54

Rom [CFW] Redmi Note 8 Pro - BlissRom 12.11 [Android 10 AOSP] [OFFİCİAL] [12 SAAT EKRAN AÇIK SÜRESİ]

Stock global stable romdan sizce performans ve pil için geçmek mantıklımı dostlar?
Üst Alt