Bobovius24 kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Note 6 Pro Batarya BN47 BN48

Orjinal batarya nerden buluruz
  2. B

Soru Redmi Note 6 Pro Batarya Tavsiye !

Aynı sorun bende oldu batarya şişti 3 yıl oldu alalı herzaman kapalı şarja koyduğum halde,ne tavsiye edersiniz daha önce değiştiren yokmu YARDIM!!!
  3. B

Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

Neden fabrika ayarlarına döndürüyoruz
  4. B

Yardım Batarya

Telefon 1-2 saat kulanmadığım halde WhatsApp internet kapalı oldu halde aşırı güç tüketiyor diyor pil optimizasyonunda çözüm varmı
  5. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.3.28 [9.0 Pie] Global Beta Rom

güncelleme gelmesini bekleyecem babalım düzelecekmi saol kardeşim
  6. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.3.28 [9.0 Pie] Global Beta Rom

kardeşim daha öncede yazmıştım, gelen çağrılar cevapsız arama veya ulaşılamıyor deniyor ekran kapılı iken yapıyor bunu bunla ilgili bi şey varmı güncellemede bu aralar çok sık olmaya başladı yada yokmu çare bulan
  7. B

Soru Redmi note 6 pro kilitli ekranda gelen çağrı sorunu

Aynen telefon iyi MIUI global 10.2.2.0 kararli yüklü ama,bir alt sürüme mi geçmek gerekiyor
  8. B

Çözüldü Gelen aramada telefon çalmıyor.

Bende de oluyor ekran kilitli iken oluyor açıkken olmuyor acaba kronik bir hatami sık olmasa da arada bir yapiyor ama can sıkıcı nihayetinde yeni telefon sonuç bulan yokmu .olmadı geri göndermek lazım telefonu
  9. B

Eyvallah hocam arada bir yapiyor mi teknikle görüştüm ilk kez karşılaşmışlar bu sorunla telefonu geri gönder diyorlar ne yapmak lazım
  10. B

Mi ailesine yeni katıldım Note 6pro aldım gayet şık ve güzel telefon iki gündür kullanıyorum fakat bendemi yoksa cihazdamı sıkıntı var çözemedim, sorun şu; ekran kilitli iken gelen çağrı cevapsız olarak düşüyor ekrana,karşı tarafta hiç çalmıyor ulaşılamıyor görünüyor.sıfırladım yine oldu ama...
Üst Alt