bmys9 kullanıcısının son içeriği

1. bmys9

Yardım [Çözüldü]Telefonumu Brick Yaptım

Sorunu çözdüm arkadaşlar teşekkürler fastboot ile Çin romu yükledim sonra da xiaomitool ile global rom
  2. bmys9

Hocam hata kısmını çözdüm ama romu kurarken normal kurulum esnasında dili türkçe seçtikten sonra bölge olarak sadece çin gösteriyor ondan sonra onaylayıp devam ettikten sonra normal şekilde telefonu açarken MİUİ logosuyla android başlatıyor ekranı var ya bi ona dönüyor bi kuruluma bu şekilde...
  3. bmys9

BL kilidini açtım şimdi ama hala romu kuramıyorum
  4. bmys9

Evet denedim onu yaptığımda ise sürekli yukarda yazdığım gibi android başlatılıyor loopu yapıyor
  5. bmys9

Merhaba arkadaşlar elimdeki Xiaomi Redmi 5 Plus telefonumu TWRP kurmaya çalışırken maalesef brick yaptım elimden gelen herşeyi denedim ama çözemiyorum yardımcı olur musunuz ? Önce TWRP yi kurdum ilk açılışta başladı sonra ayarlardan root kurdum arada kırmızı bir yazı geçti ve root kurmayı...
  6. bmys9

Soru 2000TL altı telefon önerisi

Hocam bende Redmi 5 Plus var zamanın da ucuza gelsin diye hem garantisiz hem de imesiz almıştım başıma gelmeyen kalmadı sonrasında pişmanlık duydum o yüzden garantisiz ve faturasız telefon almak istemiyorum
  7. bmys9

Soru 2000TL altı telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar aklında telefon modeli olarak Xiaomi Note 8 ve Note 7 var ikisinin arasında kaldım 2000tl altı Xiaominin en iyi telefonları bunlar diye düşünüyorum sizin fikirleriniz nelerdir ?
  8. bmys9

Satış Redmi 5 Plus 64 Gb Altın

Yeni telefon alacağım için satıyorum cihazda IMEI sorunu vardır eğer IMEI atarsanız sorunsuz kullanırsınız. Fatura ve Garantisi yoktur orijinal kutusu duruyor. Ekranda en son resimde gözüktüğü gibi çizik vardır ekran açıldığında belli olmaz telefonu kullanırken parmak izi olduğu için sanki yok...
  9. bmys9

Sohbet Sultan Papağanın Tüy Döküyor(Videolu)

Yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım mevsim geçişinden oluyor bu durumda çünkü bit yok kafesi düzenli olarak bit spreyi sıkıyorum aynı şekilde kuşuma da
  10. bmys9

Sohbet Sultan Papağanın Tüy Döküyor(Videolu)

Bu şekilde tüy döküyor sebebini hala çözemedim neden olabilir ?
  11. bmys9

Yardım IMEI Numaranız klonlanmıştır

Çok teşekkür ederim bakıyorum hemen
  12. bmys9

Soru Xiaomi redmi 5 plus iPhone 6s takas olurmu

Telefonun çok özensiz kullanılmış telefonumun ne kasasında ne de ekranında bir kılcal çizik dahi yok
  13. bmys9

Elimde cihazın ilk imei kodları var aldığımda kutunun içinden çıktı ama pasaportum yok maalesef
  14. bmys9

Bana gelen imei de ilk 11 haneliydi tekrar kontrol edin eğer uyuşmuyorsa büyük ihtimal aldığımız eski bir telefonum imeisidir
  15. bmys9

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Arayüzü çok hoş duruyor beğendim
Üst Alt