bluestorm02 kullanıcısının son içeriği

1. bluestorm02

Soru Ressurection Remix Deneyimleriniz Nelerdir?

Android 9 için var bizim cihaz için. Onu kurmuştum da pek kullanmadım ama özelleştirme olarak zengin bir romdu.
  2. bluestorm02

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.5.7 Beta Android 9

Android 9 aosp kernel kurulursa sıkıntı çıkmaz redmi 5 plus için olan.
  3. bluestorm02

Rehber Mi 8 Lite 65 HZ Ekran Yenileme Darkness Kernel [MIUI] [Android 10]

5hz lik bir değişim ekranda öyle aman aman bir etki yapmaz sadece animasyonlar hızlanır ama bu akıcılaştığın anlamına gelmez.
  4. bluestorm02

Rom [ROM][10.0][OFFICIAL][vince] crDroid v6.5

pizza özelleştirmeden az sadece gerekli olanların olduğu bir rom olduğu için doğal ama en çok ekran süresini de verebillen rom ve tek sorunu d2tw onun dışnıda her şey çalışıyor romda.
  5. bluestorm02

Rehber Mi 8 Lite 65 HZ Ekran Yenileme Darkness Kernel [MIUI] [Android 10]

Hocam o kernelden de olabilir sadece 5 hz eklemiyordur bu kernel performansa da katkı sağlıyordur.
  6. bluestorm02

8-9 saatten aşağı almıyordum 90-20 batarya da aosip pizza da zaten ve o ilginç aosip pizza da tek bug dışında başka bir bug yok en bugsuz pie rom
  7. bluestorm02

Aosip olabildiğince az özelleştirme sadece gerekli olanların koyulduğu bir rom zaten. Tam ekran hareketleri tam olarak yok
  8. bluestorm02

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Hangi redmi note 5 dan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama hindistan menşeli redmi note 5 ile redmi 5 plus aynı telefon ve ikisi de miui 11 android 8. Redmi Note 5 pro ise o snapdragon 636 kullanıyor ve snapdragon 636 olan telefonlara genel olarak android 9 verdi xiaomi ve 6gb ram seçeneği olan bir...
  9. bluestorm02

Android 9 için olan versiyonu. Gappslı versiyonu yok sadece gappsız var ayrı olarak gapps yükleyin android 9 için olan.
  10. bluestorm02

Kesinlikle aosip pizza
  11. bluestorm02

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Port yerine ya miui 11 eu kullanın ya da aosp roma geçin benim tavsiyem bu yönde.
  12. bluestorm02

Zaten devamı da çıkmayacak bırakmış portu son sürüm bu
  13. bluestorm02

kang liham portları genel olarak sorunlu portlar oluyor. Ona nazara PYA nın daha stabil ama onun da bazı sürümleri önceki sürümlerden daha sorunlu oluyor. Ben miui 12 beklemiyorum açıkçası sorunlu bir rom kullanmak istemem. eu miui 11 yeterli pie gerekirse ileride aosip pizza yüklerim port...
  14. bluestorm02

Mod Redmi 5 Plus için Google Camera [17.07.2018]

Android 10 roma gcam 5 kuramazsınız. 7.2 bakın çok daha iyi.
  15. bluestorm02

Anket Tam Ekran Modunu Kullanıyor musunuz?

Tam ekran modunda akıcılık bozuluyor yani gidip bir navigasyon tuşları ve tam ekran moduna bakınca fark belli oluyor navigasyon tuşları daha akıcı
Üst Alt