BlueGrand kullanıcısının son içeriği

1. BlueGrand

Haber Xiaomi Cloud Fotoğraf Yedekleme Hizmeti Sonlandırıldı

Peki gizli klasörü yerel cihaz hafızasında kullanmaya devam edebilecek miyiz?
  2. BlueGrand

Yardım Mi 6 Uygulama Kaldırma Sorunu ve Home Tuşu

Merhabalar. Hikayem şöyle; Home tuşu bi anda çalışmamaya başladı. (Ayarlardan parmak izi bi anda kayboldu aniden. 10 dk önce çalışan şey bir den çalışmadı) Ben de google'dan çözümlere bakıyordum. Bunlardan birisi güncelleme yöntemi ile idi. Miui 11.0.6 (PCAMIXM) sürümü ben de kurulu idi. Bunu...
  3. BlueGrand

Soru Mi 6 home tuşu sorunu

An itibariyle bende de bozuldu.
  4. BlueGrand

Sohbet Redmi Airdots hk.

satış sitesine baktım forumun fakat stok yoktu :(
  5. BlueGrand

Sohbet Redmi Airdots hk.

Merhabalar, redmi airdots alacağım fakat orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? ya da nereden alabilirim?
  6. BlueGrand

Haber Xiaomi MIUI 11 Ekran Görüntüleri

Mi 6 alır mı ki
  7. BlueGrand

Soru Ekran Yansıtma hk.

Hocam bende şöyle oldu modemi değiştirdim gitti daha da yoo bugün oldu
  8. BlueGrand

Soru Ekran Yansıtma hk.

Merhaba modemimi değiştirdim şuan asus kullanıyorum (Eski modem Huawei) Eski modem de rahatça bağlanıyordu. Şimdi ise televizyonu görmüyor. Tv internet'e bağlı aynı ay üzerindeyiz.
  9. BlueGrand

Soru Xiaomi Modem

Merhabalar modem nereden bulabilirim? Evdeki modem artık rahmetli olmaya başladı Xiaomi modem lazım :) bu online sitelerde (n11 vs.) satanlar orijinal midir?
  10. BlueGrand

Yardım type-c orjinal kablo nereden bulabilirim?

Type-c kablo stokta olsa almıştım
  11. BlueGrand

Bende korkuyorum böyle olaylardan şarj kablosu bulsam bir birde şarjda telefon kafayı yiyor araştırdım orijinal değil diye oluyormuş o yüzden alırken tereddüt ediyorum
  12. BlueGrand

Hocam orijinal kullanmıyordum zaten o yüzden şarja takınca ekran sapıtıyordu dediğiniz kablolarda yine aynı şey olur mu?
  13. BlueGrand

İnternetten arıyorum bir şey daha sorabilir miyim? Samsung gibi markalarınkini alsam sıkıntı çıkar mı?
  14. BlueGrand

Mi6 cihazım için şarj kablosu lazım fakat nereye baktıysam bulamadım veya stokta yoktu. Nereden bulabilirim?
  15. BlueGrand

Yardım Mi6 Müzik Uygulaması

Bildirim yerinden de gidiyor bildirim o yüzden o bildirim yeri gitmese sıkıntı yok ama gidiyor 1563962839 Eskiden müzik uygulamasını kapattığımda kapanıyordu fakat şimdi devam ediyor.
Üst Alt