blg0044 kullanıcısının son içeriği

1. blg0044

Rom MIUI 12 Masik 13.1 ROM

arkadaşlar bu konuda bahsi geçen romu kurdum fakat telefon açılmıyor. Saatlerce yüklenme ekranında kaldı durdu. İşin kötü tarafı bu açılmayınca başka rom yükledim onlarda açılmıyor. Neden olabilir ? Ne yapabilirim ?
  2. blg0044

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

2 gün oldu yükleyeli, Rom gayet akıcı ve sade fakat pil tüketimi biraz fazla gibi geldi bana. Oyun falan da oynamıyorum ama eski roma göre hızlı tükeniyor pil.
  3. blg0044

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

Merhabalar. MİUİ 12 gelene kadar bu romu denemeyi düşünüyorum fakat ben telefonu tam ekran kullanıyorum, Bu romda Tam Ekran desteği var mı acaba ?
  4. blg0044

Rom Masik 13.1 v2 ROM Android 10 GÜNCEL - AKICI - HIZLI

MİUİ 12 eu rom hangisini kullanıyorsunuz acaba ? Sorunsuz olan bir MIUI 12 rom arıyorum fakat eu rom olarak hep PORT romlar var.
  5. blg0044

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Miui Pro Beta v10 V9.6.20 Custom Rom

Merhaba, Yüklerken bu hatayı veriyor. Acaba sorun nedir? Updater process Ender with error : 7
  6. blg0044

Yardım Eu rom kulaklık sesi

Arkadaşlar aynı sorundan bende de var nasıl yükseltebilirim sesi ?
  7. blg0044

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V9.3.21 [9.0 Pie] Custom Rom

9.3.14 yüklü ve güncellemeyi denetlediğimde 9.3.21 geliyor ekrana. Ekrandan güncelleme yapsam bi fark olmaz sanırım illa telefonu sıfırlayıp rom atmama gerek yok sanırım değilmi ?
  8. blg0044

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Team Win Recovery Project [TWRP 3.3.1.0]•[OFFİCİAL]

Anladım, kalıcı değilde geçici olmasının çokta önemi yok o halde. her seferinde yüklerim bende
  9. blg0044

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Team Win Recovery Project [TWRP 3.3.1.0]•[OFFİCİAL]

Arkadaşlar tools dosyasının içine attıktan sonra cmd ekranından yükledim ve sorunsuz açıldı. Bu tek sefelikmi ? Kalıcımı olacak acaba ? İMG dosyasını fflaşladım yanı ama sürekli kalıcımı bu şimdi?
  10. blg0044

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V9.3.14 [9.0 Pie] Custom Rom

Anladım açıklayıcı bir cevaptı. Çok teşekkürler
  11. blg0044

Teşekkurler su an eu rom yuklu zaten. Antı rollback yonunden sorun olurmu dıye sordum eger sorun yooksa tamamdır :)
  12. blg0044

arkadaşlar bu romu yükleyip tekrar android 8 li romlara dönebilirmiyim ? Sorun olurmu ? Şuan eu 10.2.2 var bunu yüklemem sorun oluşturmaz sanırım.
  13. blg0044

Yardım Note 6 Pro - Fortnite Mobile desteklemiyor

Anladım teşekkürler
  14. blg0044

Yardım Note 6 Pro - Fortnite Mobile desteklemiyor

Pubg ben oynuyorum ama, bu gfx tool un oyuna ne gibi bir faydası oluyor acaba ? Teşekkürler
Üst Alt