blackz kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Ekran kaydetme uygulamaları

Tamamdır hocam deniyeyim
  2. B

Ayarlarınızın SS ini gönderebilir misiniz? Ben de dahili ses işaretli ama hala ses gelmiyor
  3. B

Merhaba, telefonumun ekranını kaydetmek istiyorum ancak birkaç sorunum var. Xiaomi'nin kendi ekran kaydedicisinin 30 fps sınırı olduğu için marketteki mobizen gibi diğer uygulamaları denedim fakat ekran ile sesi kaydetmek istediğimde sesi sadece mikrofon ile alabiliyorlar. Yalnızca dahili sesi...
  4. B

Soru Mobil oyunlar için fps gösterici

Onu duymuştum da redmilere gelmedi galiba mi'lerde var
  5. B

Soru Mobil oyunlar için fps gösterici

Merhaba arkadaşlar, root atmadan mobil oyunlar için köşede takip edebileceğim genel bir fps gösterecek uygulama ya da bir özellik var mı? telefon: redmi note8 pro
  6. B

Oyun Mobil oyunlarda fps limiti

Merhaba arkadaşlar, bugün eski ama kaliteli bir oyun olan nova 3 ü indirdim. Ama telefonum redmi note8 pro olmasına rağmen sanki 60fps değil gibiydi. Acaba oyununun 30 fps ile sınırlı olma ihtimali var mıdır? Eğer varsa bu sınırı kendimiz rootsuz olarak değiştirebilir miyiz?
  7. B

Çözüldü Sürekli duruyor hatası

Evet arkadaşlar yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sorun android system webview dan kaynaklanmış. Teşekkür ederim, düzeltme yolu ayarlar> uygulamalar> andorid sistemi webview bölüm bulup> depolama temizle ve guncellemeleri kaldir diyerek çizebilirsiniz. bir de uygulamalarda sorun olmasın diye...
  8. B

Çözüldü Sürekli duruyor hatası

Merhaba arkadaşlar, redmi note8 pro kullanıyorum. son zamanlarda telefon birçok uygulamaya girmemeye sürekli duruyor hatası vermeye başladı(uygulamaya görmeye çalıştığımda önce siyah ekran geliyor ikinci kez girdiğimde durduruldu diyor). Sebebi nedir acaba telefonda daha 70gb hafıza da var?
Üst Alt