blackseal55 kullanıcısının son içeriği

1. blackseal55

Yardım 4.5 g sorunu

qcn dosyasin ekledik sorun duzeldi ama temalar hala yabanci dil ingizlice oldu buseferde turkce olmuyor
  2. blackseal55

Yardım Bölge sürekli Çin oluyor

merhaba Bende de suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu...
  3. blackseal55

Soru Redmi Note 8 Pro [ Endonezya - Hindistan - Global ] Hangisi ?

zenex ustam artik bana cevap vermez sanirim slak biri gibi gordugu için cozumler konusunda cok kez yardim etti ama sairim orsam cvp vermez bana :(
  4. blackseal55

peki repair nasil yapilmasi lazim bunun için destek verebilrmisiniz rica etsem sizden
  5. blackseal55

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

merhaba Bende suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu...
  6. blackseal55

Yardım Note 10 Pro, Cc9 Pro olarak geçiyor

Bende suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama...
  7. blackseal55

Yardım 4.5 g sorunu

hocxam ancak 10 gun once bu sorun yoktu yanlislikla telfonu fabrika ayarlarina aldim ve basladi bunu duzletmenini yolu yokmudur
  8. blackseal55

Bende suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama...
  9. blackseal55

Yardım 4.5 g sorunu

10. blackseal55

Yardım mi note 3 mi 10 rom- bölge sorunu?

bende xioami mi note 10 var gloval rom yuklu ama bolge cin ve temalarda bu yuzden cince bolgeyi degsitirmem imkansiz daha onceki arkadaslar gibi atiyor direk girisi yapmiyor konu hakkinda acil yardiminizi rica ediyorum
  11. blackseal55

Yardım Android 10

mi note 10 için android 10 surumu geldimi acaba birde mi countryde V11.3.4.0.PFCMIXM (MIUI11) surumu hangi cihaz için gecerli son surum bu olarak gorunuyor hangisi guvenlidir
  12. blackseal55

Rom Mi 10 Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.0.16.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

V11.3.4.0.PFCMIXM (MIUI11) surumu hangi cihaz için gecerli dir acaba ve mi note 10 için turkiye de olan bolge secimi acik olan surum hangisidir acaba
  13. blackseal55

Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

Merhaba telfonun bolgesini cinden cikaartip turkiye ypamak istedigimde cin bastigimda bolge ulkeleri cikmiyor ve acilmiyor ikinci sorumda temalar cince eskiden tukceydi bunu nasil kesin larak turkce yapabilrim
  14. blackseal55

Tema Taslak / Draft (Ottoman) Tema Markette Yayında

bende global rom var ama tema uygulamasi cince bunu nasil turkce yapabilrim
  15. blackseal55

Soru Güncelleme sorunu

Merhaba Whatsappda mesalsmada iiken karsi tarafsa baska bir saat diliminde kaldigi gorulyor bu zaman sorunu ag bgalntili diyor ancak ototmatikde iken bu sorunun olmamasi gerek cihazin rootlu olmasi ve yurtsi menseyli bir cihaz olmasi etkiler mi
Üst Alt