Blackrain054 kullanıcısının son içeriği

1. Blackrain054

Yardım Mi10t pro güncelleme

Evet bende bunu merak ediyorum, bir sonuca ulaşabildiniz mi, 12.3.1deyim şuan yakında gelecek olan 12.5.1 e geçmek istiyorum. Geçersem sıkıntı olur mu bilemedim.
  2. Blackrain054

Mod Android 10 GCAM FİX (Mİ9SE)

Merhabalar, Üzügünüz sorunla karşılaştık yazıyor fix indirme bağlantısında bilginiz olsun :)
  3. Blackrain054

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Dediğiniz gibi olabilir evet. Şuan sorun yok beyefendi, sağ olun. 20.7.9 yüklendi az önce :)
  4. Blackrain054

cache ve dalvik wipe yapmadan güncellemiştim 7.2'ye sorun olmamıştı. Sorun olursa dediğiniz gibi yaparım. Teşekkürler, iyi günler :)
  5. Blackrain054

Teşekkür ederim, fakat cevap gelene kadar ne yapsam acaba diye düşünürken eski yazılımı tekrar atayım dedim. Sanırım linklerden indirirken yanlış bi kısma bastım ve yanlış bi yazılım indirdim sanırım neden böyle oldu bilemiyorum. Ben indirdiğim romların son sürümünü telin içinden hiç silmem...
  6. Blackrain054

İyi günler beyefendi. Bende bu linklerden yüklemiştim bugün ama cihaz gitti. TWRP'de kalıyor neden olabilir ? Valla kaldı böyle :S Tekrardan indirip denicem ama öncesinde bi fikriniz varsa belirtin rica ediyorum :) Ulaşılamıyorum da şuan :))
  7. Blackrain054

Konu için teşekkür ederim, bana çok faydası oldu. :) Mi9 SE'de kullanıyorum. Sonunda arayüz epey toparlamış kendini yeni halini çok sevdim miui 12yi İlk kez rom kullanıyorum ve Eu rom'u da çok sevdim. Fakat... Bir şeyi merak ediyorum. Ben şuan beta sürümdeyim stabili olmadığı için (mi9se ye...
  8. Blackrain054

Yardım Mi 9 Lite / Ekran açılıp kapanma sorunu.

Sorun çözüldü. Yedeklerimi alamadım ama twrpyi kurmayı başardım. Başka bilgisayarda denedim oldu. İkisine de aynı driverlar kurdum, ikisi de aynı işletim sistemi ama bendeki pcde olmadı nedense. Sorunun kaynağını da buldum. Kenarları RGB geri kalan kısmı siyah olan bir wallpaper hoşuma gitmişti...
  9. Blackrain054

Twrp üzerinden twrp yüklemek ? Bende twrp yok zaten mesele o maalesef. . :/
  10. Blackrain054

Olmadı maalesef. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim yine de... Fikri olan arkadaşlar yazarlarsa okurum, saygılar teşekkürler. Not: Arama yaptığımda arama geliyor herhangi bir sorun yok ama mesela parmak izi animasyonu ekrandan gitmiyor gidip geri geliyor hala. Yukardan bildirim paneli hala...
  11. Blackrain054

Deneyip döneceğim teşekkürler :)
  12. Blackrain054

Özür diliyorum karıştırdım versiyonların sonlarını zaten onu deniyorum . mesajımı düzelttim ama geç kaldım.
  13. Blackrain054

Hayır. Recovery - [Android Q] Mi 9 Lite / Mi CC 9 Twrp 3.3.1-1117 Tek Tuş Yükleme Aracı bu linkten
  14. Blackrain054

Twrp yükleyemiyorum bu konuda bilginiz var mı peki ? yordum sizi de ama.. Forumdaki dosyaları indiriyorum. Yazılıyor diyor öyle kalıyor. Yönetici olarak çalıştırırsam da fastboot not recognized hatası veriyor.
  15. Blackrain054

Hayır sadece gmailim açıktı. Neyse teşekkürler yine de.
Üst Alt