Blackelectro kullanıcısının son içeriği

1. Blackelectro

Yardım Mi9t Pro dokunmatik sorunu

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.. telefonun dokunmatiğinde problem yaşıyorum sürekli donuyor ve kapatma tuşuna basılı tutarak telefon yerinden başlatmam gerekiyor. Telefon Yeniden başlayınca sorun düzeliyor yazılımsal bir sıkıntı olabilir diye Global stabil yükledim format data yaparak fakat sorun...
  2. Blackelectro

Yardım Youtube'da video izlerken ses kalitesi çok kötü olabiliyor

Root lu ise Microg a gerek kalmadığını belirtmek lazım. Direk wanced i yüklemek yeterli oluyor..
  3. Blackelectro

Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Çok iiymis.. Maşallah diyelim..
  4. Blackelectro

Rom Mi 10T-Mi 10T Pro-Miui 12.6 -21.10.20 Android 11-Eu Beta Weekly Rom

Arkadaşlar iyi forumlar.. Mi10 t de telefon görüşmesi sırasında sirkeli karşıya ses gitmeme, ya da görüşmenin kapanması gibi bir durum söz konusu.. Sebebi ne olabilir? Botloader kapalı, global ve gelen son güncelleme yapılı şekilde.. Fikri olan yardımcı olabilecek birileri var ise çok...
  5. Blackelectro

Rom OneOS Miui 12.5 - 21.4.17 Yeni Sürüm

One os settings içinde vardı bütün özelleştirmeler ama settings bölümü çalışmıyor.. Bir sonraki güncelleme de halledeceklerdi ama geliştirici rom u sonlandırdı. Artık destek vermeyeceğini açıkladı.. Rom harika. Mi9t pro da şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım.. 8 saat ekran süresi aldım şuan...
  6. Blackelectro

Stoya hocam siz hangi rom da siniz?
  7. Blackelectro

Peki teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. En iyisi sabredip yarın atayım romu. İyi forumlar.
  8. Blackelectro

Üstadım android 10 şuan ki sürüm. Bu gelen güncelleme de android 10 diye biliyorum? O zaman sorun olmaz diye algıladım?
  9. Blackelectro

Arkadaşlar bir önceki revos sürümünü kullanıyorum.. Yanımda bilgisayarım olmadığı için soruyorum, format data yapmadan üzerine kurulum yapabilir miyim?
  10. Blackelectro

Yardım Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner oda / bölge temizliği ?

Arkadaşlar mop pro modeli için, mob yaptırmak istediğiniz de 'su toz' haznesi istiyor fakat hem mob hem süpürme yaptırmak zorunda kalıyorsunuz. Ama 'su toz' haznesi ni taktığınız da filtreyi çıkarırsanız, cihaz sadece su haznesi olarak algılıyor ve sadece mob yaptırabiliyorsunuz. Hem daha...
  11. Blackelectro

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Aynı bu şekilde yapıyorum hocam ama maalesef olmuyor..
  12. Blackelectro

Evet şimdi gördüm eyw. Kontrol panelini 4lu değilde,7li yapmak istiyorum.. bununla alakalı bilginiz varmı acaba?
  13. Blackelectro

Bende 2g seçimi için bir ayar bulunmuyor? Başka bir yere mi bakıyorum acaba?
  14. Blackelectro

Arkadaşlar 2 sorum olacak. İlk olarak kontrol panelini 4lu değilde 6li yapamıyorum. Oneos settings den de denedim ama maleser yapamadım.. 2. Olarak telefon görüşmesinden sonra ekran kararıyor ve öyle kalıyor. Benim arttırmam gerekiyor. Bu sorunla karşılaşan varmı ?Şimdiden teşekkür ediyorum..
  15. Blackelectro

Soru En az pil harcayan tarayıcı?

Sırf bu yüzden opera touch kullanıyorum. İsterseniz deneyin. Canlı video koyamadığım için kusura bakmayın. ;)
Üst Alt