BlacKBl00D kullanıcısının son içeriği

1. BlacKBl00D

Yardım Fatsboot rom atma yardm edin lutfen

Hocam sagolun artik yaptim herseyi twrp filan yukleyemiyorum nedense hata veriyor o neden olur
  2. BlacKBl00D

Yardım Fatsboot rom atma yardm edin lutfen

arkadaslar fastboot ram atiyorum telefona ve burdan yardm aldim tgz dosyasi indirdim felan fastboot rom indirdim ama beni resimdeki doldu ama yanda yazi var o endiseli yapti ve hala yukleniyor saniye gidiyor 2200 de bu nie hala yuklenmedi yardm lutfen ve orda ilerleyen yesil cok cabuk gitde ce...
  3. BlacKBl00D

Yardım Arkadaşlar Telefonu Wipe yaptim

Hocam wifiye nasil baglaniyim ki soyleye bilirmisiniz telefon wipe den sonra acilinca burda kaliyor ve hic bir sey yapmak olmuyor
  4. BlacKBl00D

Tamam simdi deniyorum 1631792480 Hocam numarayi taktim simdi.hocam telefon acilinca bu just a sec ekranina geliyor 1631792616 Hala just a sec ekraninda durmus bi ilerleme yok
  5. BlacKBl00D

Just a sec ekraninda kaldi nasil yapa bilirim bilgisayar filan yok yardm ederseniz sevinirim bootloader kilit acik ve twrp var
  6. BlacKBl00D

Yardım Ekran sifresi kaldirma

Merhaba arkadaşlar telefonum 1-2 yil once ekrani kirildi mi 9se ekrani simdi degistirdim babam icin kendim iphone kullaniyorum ekran kiliti unutdum twrp filan kurulu telfonda root olunmus telefon her seyi unutmusum nasil kira bilirim sifreyi lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür
  7. BlacKBl00D

Çözüldü Kilit deseni açılmıyor

Hocam twrp de kilit istiyor onu iptal edince dosya halinde gelmiyormu dosyalar o zaman nasil olucak bi el atarmisiniz bende mi 9se cihaz ekran kirildi Iphone 11 aldim simdide xiaomi nin ekranin yeniden tamir etdirdim 2 cihaz kullaniyim die oda sifreyi hatirlamiyom
  8. BlacKBl00D

Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

Hocam twrp de sifre isteyince sifreyi bilmeyip gecdigimizde dosyalar halinde geliyor o zaman nasil olucak
  9. BlacKBl00D

Yardım Magisk Önyükleme İmajını Geri Yükle-Telefon açılmıyor-

Hocam twrp ye gire biliyormusunuz magiski bi kaldirib deneyin bi telefon acilacakmi
  10. BlacKBl00D

Sohbet Alirim bi hayirli olsun

Tesekkurler hocam cok saolun
  11. BlacKBl00D

Saolun hocam ozgurluge elveda demedik evelAllah mi 9se de kullaniyorum ekrani kirikdi tamir etdirdim yani 2 cihaz kullaniyorum
  12. BlacKBl00D

Tesekkurler kardesim cok saol
  13. BlacKBl00D

yok hocam pil performansi super
  14. BlacKBl00D

tesekkurler arkadaslar 1584393726 ama hocam iphone 11 iphonelerin icinde en iysi cikti cok saglam cikti hem buline kez hakikaten yapmislar
Üst Alt