bkrblt66 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Telefon guvenli moda girmiş olabilir mi ?

evet sanırım öyle yapmak zorundayım.. allahtan efs yedeği almıştım daha önceden 1594428255 ilginiz için çok teşekkür ediyorum
  2. B

İkinci alan daha önceden olusturmustum. Yani faal kullanıyordum ne yaptimsa duzelmedi hayret ediyorum ayarlar disimda hiç bir yere giriiyor ve ikinci alanı kaldıramıyorum o kisma da girmiyor 1594422469 Telefona formatta atmak istemiyorum ne yapacagimi sasirdim durduk yere böyle oldu
  3. B

İnterntte böyle bir sorun yazan bile olmamış hayret bisey
  4. B

MIUI 12 [MIUI 12] Mi 9 Global Stabil 12.0.0.8 İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar telefonu dün guncelledim sonra ikinci alana geçtim hangi uygulamaya tiklasam bu hatayı aldım tekrar ilk alana geçtim ve orda da bu hatayı almaya başladım lütfen yardım edebilir misiniz interntte böyle bi sorun da bulamadım hangi uygulamaya tiklasam böyle diyor acaba guvenli moda mı girdi
  5. B

Telefonda ikinci alana geçiş yaptım ve burada ki uygulamalara tikladigimda "uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatılana kadar bekleyin " diye ekranda yazı çıktı telefonu yeniden başlatıp tekrar ana alanıma girdiğimde bu sefer de burada hangi uygulamaya tiklasam aynı yazı...
  6. B

MIUI 12 [MIUI 12] Mi 9 Global Stabil 12.0.0.8 İndirme Bağlantısı

Yükleyen arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi sorun vs var mı acaba 1590664687 Birde çok özür dileyerek sormak istiyorum bu recovery bağlantısından indirip telefondan "güncelleme paketini seçin" yazan kısımdan indirdiğimiz bağlantıyı seçince yüklenir mi acaba
  7. B

Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı v11.0.5.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Bana da biraz önce ota ile geldi. Guncellesem mi guncellemesem mi bilemedim :) 1583562406 Ota da guncelleyip herhangi bir hata goren var mı yeni sürüm de
  8. B

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

balla bende bayıldım çok güzel olmuş :) bir hata fark ettim sadece bende mi var bilmiyorum ama denerseniz sizde de öyleyse söyleyebilir misiniz. AI tuşunun atamalarına girdiğim de ayarlar durduruldu diyor. 1572615074 şimdi denedim bende sorun yok
  9. B

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

hocam direk yukliycekmsiiniz yoksa format atıp mi yukliyceksiniz
  10. B

üstatlar şimdi geldi bana da güncelleme şükürparty~~ temiz kurulum mu yapmak lazım yoksa direk indirip kursak sorun olmaz mi. telefona imei attiricam henüz attirmadim. eğer format atmam gerekiyorsa format atıp MIUI 11 i öyle yüklersem imei konusunda sıkıntı yasarmiyim
  11. B

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

s. a arkadaşlar mi 9 MIUI 11 güncelleme şimdi geldi ota dan. direk guncelliyim mi yoksa format atıp mi guncelleyim. telefonu alalı 1.5 ay kadar oldu henüz imei attirmadim yanı henüz kaydettirmedim ama bir kaç güne imei attircam bir sorun olur mu bu konu da
  12. B

Yardım ekran kararıyor. bir bilen var mı

genelde telefon elimdeyken oluyor. mesela sayfada gezerken telefondan elimi kaldirdigim da, saatin olduğu kısım, batarya yüzdesi vs. haris ekran tamamen kararıyor, kapanmıyor ama tamamen kararıyor üç beş saniye sonra kendiliğinden geliyo dokunmazsam. dokunursam hemen geliyor o yüzden zaman...
  13. B

Yardım ekran kararıyor. bir bilen var mı

tamam aksam deneyecegim. düzelirse burdan bildiririm. inşallah donanimsal değildir. ilginiz için teşekkür ederim angel~~
Üst Alt