bkalyoncu2 kullanıcısının son içeriği

1. bkalyoncu2

Yardım Xiaomi Mi A2 Rom Kaldırıp Bootloader Kilidi Kapatma

Merhabalar. Böyle bir şey mümkün müdür? Telefonu HepsiBurada'ya göndereceğim ama bu haliyle göndermek doğru olmaz. Eski haline getirmenin bir yolu var mı? (BootLoader kilidini açık olarak işaretledim ama emin değilim, rom yüklü olduğu için açık büyük ihtimalle)
  2. bkalyoncu2

Yardım xiaomi mi a2 nin usb yeri bozuldu

Soket değişmesine rağmen okumuyorsa sorun sokette değildir büyük ihtimalle. Telefonun incelenmesinde fayda var gibi duruyor
  3. bkalyoncu2

Haber Vodafone Pay tanıtıldı; 18 yaş sınırı bulunmuyor!

NFC tam olarak ne oluyor? Telefondan ödeme falan mı?
  4. bkalyoncu2

Soru Çakma olma ihtimali % kaç sizce?

İmkanınız varsa Mi Store'dan almaya özen gösterin derim:)
  5. bkalyoncu2

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Telefonumda rom yüklü iken kilidi kapatsam sorun olur mu? ve nasıl kapatacağım:)
  6. bkalyoncu2

rom yükledikten sonra kilidi kapatmanın bir sakıncası var mıdır? kapattıktan sonra sertifikayı nasıl alacağım?
  7. bkalyoncu2

Root vardı telefonumda rom attım diye sertifikam gitmişti rootluyken sertifikaladım gsf ile rootu silince yine gitti ama kayıt duruyor :(
  8. bkalyoncu2

hocam benim GSF kodum kayıtlı fakat yine de sertifikasız gözüküyor telefonum? bu kodu değiştirmenin bi yolu falan yok mu
  9. bkalyoncu2

Yardım Google Services Framework Android Kimliği Değiştirme

Arkadaşlar merhaba sertifika sorunu yaşıyorum ve şu kimlik numarasını değiştirmem gerekiyor ama fabrika ayarlarına döndürmem gerekiyor sanırım. Dosyalarıma zarar gelmeden bunu değiştirmem mümkün müdür? Yardımlarınızı bekliyorum.
  10. bkalyoncu2

Yardım Netflix : Bu Uygulama Cihazınızla Artık Uyumlu Değil

Twrp'yi de yükledim az önce. Rom'u atıp o zaman bakacağım düzeldi mi diye. Teşekkürler
  11. bkalyoncu2

evet forumda yayınlanan rehbere uyarak denedim fakat yapamadım
  12. bkalyoncu2

öyle yaptım mecburen. MIUI 11'i kurabilseydim daha iyi olacaktı ama hatayı nerede yaptım bilemiyorum. Teşekkürler
  13. bkalyoncu2

Ben kilidi açtıktan sonra miui 11 yükleyemedim öyle kaldı telefon.Durduk yere neden böyle bir sorun yaşayayım ki? Kilidi açtıktan sonra almaya başladım bu hatayı
  14. bkalyoncu2

teşekkür ederim sağ olun
  15. bkalyoncu2

TWRP ekranıyla ne yazık ki karşılaşamıyorum. Mİ 6X'e geçmeye çalışırken de bu yüzden yarıda kaldı
Üst Alt