Bk54 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Note 9 Eng Rom Yüklenmiyor

Hocam çinden convert edilen olduğu nasıl anlaşılır?
  2. B

Soru MI 8 SE Android 11 nasıl kurabilirim?

CrDroid rom kurarken hangi twrp kullanıyorsunuz ?
  3. B

MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.1.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Türkiye kararlı romdan bu roma geçerken format data yapmak gerekir mi?
  4. B

MIUI 12 Redmi Note 9S Türkiye Kararlı V12.0.1.0.QJWTRXM İndirme Bağlantısı

Bu romda ekranı çift dokunarak kapatma ayarını bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Sadece ekranı açarken çift dokunarak açma çalışıyor.
  5. B

Rom HAVOC OS 3.6 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

İlk mesajda hangi seçenekleri seçmemiz gerektiği yazıyormuş. Dikkat etmemişim. Tekrar bakınca gördüm. 1591823006 Hocam bide bende şuan 3.3.1-1024 sürümlü twrp yüklü, sky hawk recovery'ye güncellerken şuanki twrp'den zip dosyasını flash'lamam yeterli mi?
  6. B

Rom HAVOC OS 3.6 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

edit: buldum GApps indirirken hangi seçenekleri seçmemiz gerekiyor. Yardımcı olabilecek var mı ?
  7. B

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Arkadaşlar android 9 miui 11 yüklü şuan twrp 1227 var. Bu roma geçerken önce twrp mi yüklemeliyim yoksa rom mu ?
  8. B

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bende buradaki miui 11 stabil yüklü. İki kere dokunarak ekran açıp kapama çalışmıyor. Sizde de böyle mi? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Soru Mİ8Se Gcam donma ve portre modu sorunum

İlk alım ve kurulumlar konusunda gcam kurulum anlatımı var. Ben ordakileri birebir aynı yaptım. Sorunsuz çalışıyor. Ordaki anlatımdan tekrar deneyin bence. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

Soru Mİ8Se Gcam donma ve portre modu sorunum

Gcam sürümünüz hangi sürüm? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

Soru 60 FPS

Bunuda deneyeyim. Benimki v1h sürümü bendekinde olmadı. Edit: Sizin sürümüde denedim. O da aynı 60 fps seçeneğini seçiyorum. Fakat 30 fps çekiyor. Sanırım xiaomi'ni n açması lazım 60fps modunu. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

Soru 60 FPS

Hocam gcam'de 60fps yazıyor. Ama çekim yapınca 30 fps çekiyor. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocam şuan 10.3.2.0 eu stabildeyim. Beta miui 11 sürüme geçtikten sonra beğenmezsem stabile tekrar geri dönebiliyor muyuz ? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

Soru 1080 P veya 4k 60 Fps

1080p 60fps güncelleme ile gelebilir. Fakat 4k 60fps'i snapdragon 710 işlemci desteklemiyor. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Ne yenilik var bilen var mı? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt