Bizantions kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Mi 11 ultra kamera arayüzü

Degil dostum biliyorum bunu da. Keşke o zaman uygulama detaylarına baksaydım. İlk defa mi11 ultra inceliyordum cihaza özel bir yazılım zannettim. Sonra başka hiçbir yerde görmedim. Sırf meraktan araştırayım dedim. Belki bir bilen çıkar. Kamera modları yazı değil iconlar şeklindeydi. Kompakt...
  2. B

Yok değil bende onları kullanıyorum
  3. B

Satın almak üzere olduğum bir mi 11 ultra da diğerlerinden çok farklı bir kamera arayüzü vardı. Modlar fotoğraf makinelerinde olduğu gibi iconlarla gösterilmişti. Ve auto focus çizgileri vardı ekranda. Sonra baktığım cihazların hiçbirinde göremedim bunu. Çok araştırdım ama bulamadım. Bilgisi...
  4. B

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız,Orjinal kalite Depolama[ROOT]

Bir konuda danışmak istiyorum. Xiaomi telefonlarda google cam çok iyi sonuçlar veriyor. Özellikle netlik ve kesinlik konusunda. Ama neden arka kamerada 12mp ön kamerada 5mp ustu ayar yok. Videoda uhd 60 fps var ama fotoda sınır var. Bunun sebebi nedir düzeltilir mi? Mi 9T Pro cihazımdan...
  5. B

Soru twrp yüklemek gerekli mi

Farklı rom değil sadece ota üzerinden gelen güncellemeleri yapmak istiyorum. Her seferinde sıfırlamak istemiyorum. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

Yardım K20 Pro Twrp Ekranından Çıkamama

Yardımcı olmanızı istediğim konu şu: K20pro kullanıyorum. İmei yüklemeli. Her güncellemede twrp ekranında kalıyor ve data silmeden açılmıyor. Bunun çözümü var mı? Bir de İmei yüklenmiş cihaz twrp olmadan kullanılamıyor mu? Şimdiden teşekkürler. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Soru twrp yüklemek gerekli mi

Yardımcı olmanızı istediğim konu şu: K20pro kullanıyorum. İmei yüklemeli. Her güncellemede twrp ekranında kalıyor ve data silmeden açılmıyor. Bunun çözümü var mı? Bir de İmei yüklenmiş cihaz twrp olmadan kullanılamıyor mu? Şimdiden teşekkürler. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Rehber Redmi K20 Pro MiFlash Rom Yükleme+Twrp Magisk Custom Romlar ve Driverler

9. B

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Hindistan Stabil 10.4.8.0 QFKINXM indirme bağlantıları [ Android 10 ]

Hata veriyormuş o Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Hindistan Stabil 10.4.8.0 QFKINXM indirme bağlantıları [ Android 10 ]

Paylaşırsan super olur Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

Yardım Poophone f1 güncelleme alamıyorum

Aşağıdaki linkte son güncelleme paketini indir. Telefon sistem güncellemelerine gel orada ekrandaki miui 10 simgesine beş altı defa dokun sonra sağ üst köşedeki üç noktadan güncelleme paketini seçten indirdiğin paketi seç güncellemeyi yapar. Kolay gelsin.
Üst Alt