bitexx kullanıcısının son içeriği

1. bitexx

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Beyza74 https://dosya.co/ez9cqa2y0qjn/Wavy-R.mtz.html iOS theme mtz şeklinde özel yapım yapan kişinin nick felan var içinde güzel işler çıkarır tema konusunda
  2. bitexx

Karna ve 2 yıla yakın bir cihaz Endo stock kullanırım hep kendim derleyip düzenlerim romu :)
  3. bitexx

Hocam arkadaş yukarda belirtmiş romu alıp açıp kendi derliyormuş debloat vs işlerinide yapıp kuruyormuş kendi yaptığı için de burada paylaşmak istemiyor farklı cihazlarda problem olur vs diye risk almak istemiyor sanirim M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. bitexx

Soru Poco X3 Pro VS Redmi Note 10 Pro 5G (Poco X3 GT)

X3 pro ile redmi note 10 pro 5G arasında performans bakımından çok fazla fark yok bence kafa kafaya olur islemciler eş değer işlemciler çünkü kamera bakımından ve diğer özellikler bakımından redmi note 10 pro 5G biraz daha önde ama gel gelelim rom vs gibi durumlara giricem diyorsanız MTK...
  5. bitexx

En iyi pil süreleri Android 10 romlarda hocam ama o romlarin çoğunda da cihaz ghost touch a giriyor :) benim şuan ekran sürem 90hz minimum 6:30 saat bazen 8-9 saatleri gördüğümde oluyor kullanıma göre değişken yani rom 12.5.6 Endonesya (promeoMOD) M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  6. bitexx

Derlediğiniz romun alt yapısı nedir hocam Eu mu Endonezya mi Global mi :) M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. bitexx

Hz kaç hocam ve rom nedir ? M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. bitexx

Evet hocam en iyi kurulum için temiz kurulum şart bence yedekleme yapabilirsiniz ama M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. bitexx

Hocam belki de romdan kaynaklıdır forumda pil konusunda etkili romlardan deneyin yine aynı şekil olursa pil bitmiş demektir şuan böyle direk bitmiş demek bence doğru değil M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. bitexx

Hocam anlık ekran süresi atıyorum size :)
  11. bitexx

kaldırmak daha mantıklı hocam sonuçta kullanmıyorsunuz boşa olan şeyler telde ben genelde debloatli rom kursam bile kendim tekrar kullanmadığım şeyleri veya bazı Xiaomi sistem uygulamalarını kaldiririrm çok gereksiz uygulama var Xiaomi de özellikle sistemi yoran sistemle gelen M2011K2C...
  12. bitexx

debloat yapabilirsiniz biraz veya rom değişebilirsiniz (debloat) gereksiz sistem uygulamalarının kaldırılması bu arada bilmiyorsanız diye açıklama ekledim biliyorsanız problem yok :) M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. bitexx

Kaç Hz hocam 60 Hz de ise kötü 120hz ise iyinin bir tık altı :) M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. bitexx

18W lik şarj aleti kullanıyor şarj aleti 18w dan fazla akım vermediği için maksimum da o kadar şarj etmiş oluyor düşük akımla şarj ettiği için şoklama yaşamıyor pil ve daha sağlıklı oluyor aslında en sağlıklısi 1A diye tabir edilen şarj cihazlarıyla şarj etmek yani 5W veya 10W ve %100...
  15. bitexx

minimum 6-7 saati ben 90hz de alıyorum hocam şuan 3:50 ekran sürem var şarjım %62 Endo promeo kullanıyorum illa gecmissinizdir belki o Roma ama dediğim gibi bende ki olay bu benim cihaz karna bu arada pil 6000 onun da etkisi olabilir M2011K2C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt