Biscuit kullanıcısının son içeriği

1. Biscuit

Sohbet MIUI Türkiye Doğum Günü Kutlaması - Mayıs 2020

Kullanıcı adım cok eski ve değerli benim için, duyunca aciktirma özelliğine sahip bir nick ilk counter strike oynarken kullandığım nick idi kendileri... Kutlama mesajı için ayrıca teşekkür ederim sizin ne zaman onu da unutmayalım
  2. Biscuit

Soru Güncel Free Vpn ;

super vpn de iş görüyor hocam
  3. Biscuit

Sohbet Tüm İslam Aleminin Regaip Kandili Mübarek Olsun

Hayırlı kandiller, iyi forumlar Miui ailesi :)
  4. Biscuit

Yardım Redmi note 7 ahizeden ses gelmiyor

hocam o yöntem tırnaklar yerinden oynamış ve tamamen çıkmamışsa geçerli olur, bende denemiştim daha önceden fakat bu konuda garanti bir çözüm için kapağı açıp tekrar yerine oturtmak yeterli
  5. Biscuit

Sohbet Kayıtsız Telefon Nereden Alınır

__SEFA__ hocam ile iletişime geçebilir misin?
  6. Biscuit

Yardım Alarm ve zil seslerini harici bir dosya yapmak?

Hocam tüm zil sesleri seçeneği bende çıkmıyor yalnız :( Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi 1580293894 1580293934 İlginçtir ki, o seçenek şuan aktif oldu içeri girince ve ulaştım :) teşekkür ederim yine de
  7. Biscuit

Yardım Alarm ve zil seslerini harici bir dosya yapmak?

Herkese merhaba, Alarm kurmaya çalıştığımda daha önceden .mp3 uzantılı bir dosyayı alarm sesi veya zil sesi yapabiliyorken dün değiştiremediğimi farkettim. Böyle bir şey yaşayan veya çözümünü bilen var mı?
  8. Biscuit

Yardım Redmi note 7 ahizeden ses gelmiyor

hocam benzer sorunu bende yaşadım. eğer receive testinde error aldıysan; telefonun ahizesi tırnaklı yapıda olduğu için çıkmış olabilir. Kapağı açıp onu taktığında düzelecektir. telefonu düşürme vs gibi durumlarda yerinden çıkabiliyor
  9. Biscuit

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın, hayırlı sabahlar.
  10. Biscuit

Vodafone Vodafone internet

hocam youtube üzerinden de izlediklerin mobil veri kullanımına tabii. instagramda gezintin sadece ana sayfa ise (hikayeler ve keşfet kısmı fazlaca ön yükleme yapıp mobil veriyi çalıyor) orası problem değil
  11. Biscuit

3g kullanımında o kadar yemez. Instagram kullanım sıklığın nedir? veya internet üzerinde ağırlıklı olarak yaptıkların nedir? 1578484143 hocam biraz da kullanım ya. instagram kullanımı özellikle, hiç gibi geliyor ama asıl o götürüyor interneti
  12. Biscuit

hocam 4,5g açık ve instagramı çok kullanıyorsan bu normal. vodafone'da çalışıyorum, aylık 50 gb paketim ama 2. hafta ortasında bitmiş oluyor :)
  13. Biscuit

Yardım Ahizeden ses gelmeme sorunsalı?

sefa hocama hafta sonu uğrayacağım bu durumda yapacak bişey yok :) teşekkür ederim
  14. Biscuit

nası nasıl yani hocam? mevcutta arama yaparken hoparlöre verince karşıdan ses alıyorum ama hoparlör yerine ahizeye geçince ses tamamen kesiliyor 1578481845 oturup ağıt mı yaksam :) kulaklık takınca arama sesini alıyorum, çıkartıp hoparlöre verdim geldi ve ahize 0 ses :(
  15. Biscuit

d Allah korusun, sıvı teması olmadı hocam :) donanım testinde receiver e girdim rakamlar görünüyor, hangisine basarsam basayım input error diyor birden bire kesmesi çok saçma
Üst Alt