birwebdesigner kullanıcısının son içeriği

1. birwebdesigner

Yardım Mi 9T ısınma ve donma sorunu

Merhaba, Mi9T telefonumda durup dururken ısınma veya normal ekranı kilitliyken ana ekranı açıp duvar kağıdını siyah gösterip dokunmatikle hiçbirşey yaptırmıyor acaba bunu yaşayan varmı yoksa sadece bende mi oluyor ne yapabilirim? Saygılarımla.
  2. birwebdesigner

Rehber Mi Band 4 Türkçe (Kolay Yöntem)

mi band master apk linki sanırım yandexin serverından kaynaklı olarak ulaşılamıyor da yeniden upload eder misiniz acaba yada sizde test edebilir misiniz? bide aramalarda sorun oluyor mu hala?
  3. birwebdesigner

Sohbet Pasaport kayıt artık 1500 TL

ülkeye vatandaşlar telefon sokmasın adlı çalışmaya update gelmiş...
  4. birwebdesigner

Yardım Telefon acayip ısınmaya başladı

yaz aylarında cihazlarda aşırı ısı artışı görülebilir güneşten biraz da olsa korumak ve fazla performans çalıştırmamak en iyisidir.
  5. birwebdesigner

Diğer Mi9T pro ne zaman gelir ve fiyatı ne olur sizce?

alabiliyorken neden en iyisini almayalım ki? pro çıkıcaksa bütçeme uygunsa onu almayı tercih ederim yani
  6. birwebdesigner

evet bence de fazla bide pro yu merak ediyorum 855 kullanıcakmış öyle deniyor
  7. birwebdesigner

telefonum mi max 2 değiştirmeyi düşünüyorum ve mi9T pro yu bekliyebilirim sizce beklememe değer mi?
  8. birwebdesigner

Yardım Yardım, Recovery moddan çıkamıyorum

reboot now seçerseniz normal yolla açılacaktır.
  9. birwebdesigner

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

hala veriliyorsa eğer bi madalya ala bilir miyim? angel~~angel~~
  10. birwebdesigner

Yardım Max 2 kamera lensim kırıldı

elimden geldiğince bakıp temizlemeye çalıştım ancak hiçbir şey değişmedi garantiye verdim ama kasayı değiştirmek istedikleri için yaptırmadım neyse artık böyle kullanıcaz ilgilendiğiniz için teşekkürler hocam
  11. birwebdesigner

lensi aldım yüksek çözünürlüklü diyordu fakat kalitede hiçbir değişlikolmadı hatta biraz daha da kötüleşti diyebilirim
  12. birwebdesigner

aldım fakat hiçbir şey değişmedi maalesef yine de teşekkürler 1552292008 aynen öyle mecbur böyle kullanmak zorundayım
  13. birwebdesigner

Soru Sd kart bozuk hatası

sd kart başka cihazda düzgün çalışıyor mu
  14. birwebdesigner

Soru mii 8 pro ve mi 8 ee aynı mı farkları neler?

peki bu telefonun ülkemizde satışı yok gözüküyor ve internetten baktığımda satan da pek göremedim farkları varsa neden kimse getirmiyor
Üst Alt