biroltopall kullanıcısının son içeriği

1. biroltopall

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Öyle bi ayar göremedim ben 1601382342 Biraz kurcalamak lazımmış hallettim
  2. biroltopall

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Bende global sürüm yükledim şimdi ama bildirim panelinde bi değişiklik olmadı neden acaba
  3. biroltopall

Yardım MIUI Optimizasyon Sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar bu karantina günlerinde telefonla uğraşırken MIUI Optimizasyon ayarı gördüm bu seçeneği kapattıktan sonra yazılar ve ikonlar büyüdü normalde en küçük yazı tipinde kullanıyorum ve bu yazı boyutu çok fazla geldi ayarlardan kısmama rağmen bi etki etmiyor ne yapmam lazımdır? MIUI...
  4. biroltopall

Rom [Android 10] Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.1.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Bende göremedim öyle göze çarpan bir şey.
  5. biroltopall

Çözdüm ya MIUI System Launcher sitesinden son sürüm apk olarak indirdim güncelledim çözüme kavuştum arkadaşlarda yapabilir böyle sorunla karşılaşırsa
  6. biroltopall

Bende sürekli sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor diyor
  7. biroltopall

Soru Video Çekerken Bass Patlaması

Merhaba arkadaşlar telefonla her hangi bir konserde video çekerken bass kısımları patlıyor lakin iphone 6 kullan arkadaşımın gayet yumuşak kayıt ediyor videoları bu soruna nasıl bir çözüm bulabiliriz ? Teşekkürler
  8. biroltopall

Yardım mi 8 lite telefonum suya düştü

Merhaba, benim de yakın zamanda düşmüştü 45 santimlik bir göle 10 saniye sonra gölden çıkardım 30 saniye telefon normal bir şekilde devam ederken birden kapandı bildirim ışığı falan tepki vermiyordu evden uzaktım 1 saat sonra pirince yatırma imkanım vardı yaklaşık 12 saat pirinçte kaldı...
  9. biroltopall

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Tema linki verebilir misiniz hocam 1573597996 Sanırım ultra pil tasarruf modu gelmedi daha
  10. biroltopall

İpucu Fastboot "Press Any Key To Shutdown" Çözümü

Maalesef hocam ya sağolun tavsiyeniz için
  11. biroltopall

İpucu Fastboot "Press Any Key To Shutdown" Çözümü

Bugün telefonu sıfırlarken eu rom atmak istedim taki bu hatayı alana kadar artık usb çoklayıcı almak lazım
  12. biroltopall

Yardım Mi 8 Lite Telefon Kilidi

Merhaba arkadaşlar mi 8 lite telefonumun ekran kilidini unuttum yaklaşik 2 aydır hem yüz hem parmak izi kullandığım telefonum bugün sınıf arkadaşlarım sebebi ile güvenlik için ikisini de kabul etmiyor acaba bu sorunu düzletme imkanım var mı herhangi bir veri kaybı olmadan şimdiden teşekkür...
  13. biroltopall

Artık güncellemeyi seneye alcam sanırım
  14. biroltopall

Hocam xiaomi tool ile mi yaptınız acaba
Üst Alt