Birkan_KZLTN kullanıcısının son içeriği

1. Birkan_KZLTN

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

hocam yardımınız için teşekkürler angel~~ telefona stock flashlayıp tekrar orange fox atıp kurdum romu düzeldi
  2. Birkan_KZLTN

hocam bir rehber var mıdır bu konuda nasıl yapacağıma dair
  3. Birkan_KZLTN

hocam olay şu telefon açılırken unlocked yazan ekrandan android yazana atıyor belli bi zaman sonra yine unclocked yazan ekrana atıp işlemi tekrarlıyor belli bi süre beklesem açılır mı ? 1588520334 hocam cihaz açılıp tekrar kapanıyor şuan anladım :D nedir çözümü bunun
  4. Birkan_KZLTN

hocam format data yaptım (ext4) daha sonrasında wipe yaptım ve romu yükledim
  5. Birkan_KZLTN

hocam dediğiniz gibi yaptım ama yine kendinin loopa aldı
  6. Birkan_KZLTN

Hocam wipe işlemlerini yapıyorum ama o dediğinizi nasıl yapabilirim (Orange Fox kullanıyorum)
  7. Birkan_KZLTN

Yardım Redmi 5 Plus Dokunmatik Sorunu

Hocam cihaza yetkili serviste garanti kapsamında 3 kez ekran değişti sonuncuda sorun çözüldü :D ekranı değişeli 1 sene oldu şuana kadar sorun tekrarlamadı herhalde eski takılan ekranlar da sorunluydu ki 3 kez değişmek zorunda kaldılar. eğer akranınızı yeni değiştirdiyseniz telefoncuya sorunu...
  8. Birkan_KZLTN

merhabalar, miui eu romu son 1 aydır kullanıyordum fakat pixel experience denemek için android 10 a geçtikten sonta miui eu ya geri dönemiyorum. wipe işleminden sonra romu ve magisk kuruyorum ama telefon açılmıyor miui ekranında kendini loopa alıyor çözüm nedir acaba ?
  9. Birkan_KZLTN

donanımsalmış ekran değişti
  10. Birkan_KZLTN

En sonunda garantiye vererek sorunu çözdüm :D 1557610674
  11. Birkan_KZLTN

Yardım Evo Bt Ekran Değişimi (Sorun)

Arkadaşlar cihazım dün servisten gelmişti (27.04.2019) bugün elime geçti. Ekran değişmiş bu sefer takılan ekranın üstünde telefonun üstünde koruyucu jelatin de var öncekinde yoktu. Cihazda şuan sorun gözükmüyor sorunlar halledilmiş. Eğer bir soruna rastlarsam tekrardan bilgilendiririm.
  12. Birkan_KZLTN

Öncelikle öneriniz için çok teşekkür ederim. Cihazı ayın 10un da vermiştim 15 gün oldu eğer cihazım tekrardan sorunlu bir şekilde gelirse veya onarım süresi biraz daha sürerse önerinizi gerçekleştireceğim.
  13. Birkan_KZLTN

İlk değişimde ücret almadılar zaten kronik olmasa bile kullanıcı hatası dışındaki bütün problemleri servisin ücretsiz gidermesi gerek. Şuan 2. ekran değişimi için bekliyorum bakalım artık evo bt ne zaman telefonu yapar.
  14. Birkan_KZLTN

Başlığı takip eden arkadaşlar, cihazı az önce evofone'a tekrar yolladım (10.04.2019). Ekranda ışık sızması olduğunu ve ön flash ile bildirim ışığımın mavi renk olduğunu belirterek detaylı inceleme talep ettim. Cihaz elime ulaştığında yapılanları tekrardan aktaracağım. Umarım bu başlık cihazını...
  15. Birkan_KZLTN

umarım sıfır cihaz ile değiştirebilirim çünkü evo bt gibi gulf sigortaya da pek güvenemiyorum
Üst Alt