birdie8585 kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom [AOSP] [10.0][Xiaomi Mi 9] Pixel Experience [12.04.2020]

S.a arkadaşlar bu romda "Desktop Mode" çalışıyor mu? MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Rom [10] [Cepheus] [AOSP] [OFFICIAL] crDroid Android

Dediğim gibi yaklaşık 10 gün kullandım kullandığım bir özellik değil ama casusluk için güzel özellikmiş...
  3. B

Masikx 11 i 10 felan kullanmışımdır.. öyle bir özellik görmedim revos ve eu romdada görmedim malesef
  4. B

Miuinin gerçekten albenisi var bu bir gerçek ama ne zman Android kullansan dönüp dolaşıp saf android arayüzüne dönüyorum o yüzden mi9 a çok para vermek yerine Mi A3 alsaymışım hem param hem zamanım kar kalacakmış
  5. B

Sağol Hocam. Şimdiki aklım olsa android öne lı telefon alırım
  6. B

Şuann için canımı sıkan tek sorunum Samsumg TV'ye ekranı yansıtmamam film izlerken kullandığım özellik arıyorum doğrusu ilerde deyeceğim Arrow romu hocam çok sağolun
  7. B

Teşekkürler hocam indirip flaşlayacam gerçekten çok iyi gidiyor şarjı bide extra olarak Automate uygulamasını indirip 2g\3g\4g wifi otomatik çevirici indirdim tuş kilidi ve wifide otomatik 2gye alıyor şebekeyi
  8. B

S.a Arkadaşlar, mi9 cihazımda pixel, Revos ve Masikx romlarini kullanmış biri olarak tercihim ilk olarak saf Androidten yana oldu ama sürekli sorunlarla karşılaştım CrDroid romu yeni yükledim ve talimatlardaki Kernek ve dosya sistemini uyguladim batarya ve hız konusunda hoşuma gitti şuan için...
  9. B

Rom [AOSP] [9.0][Xiaomi Mi 9] Pixel Experience 28.08.2019

Bu romu yeni yükledim çok güzel bir rom. Yanlız bazı hatta ları var. NFC çıkarılmış düzgün çalışana kadar Bazen siyah ekran yapıyor yeniden başlayınca düzeliyor Batarya kötü değil ama daha iyi olabilir.
  10. B

Yardım Mi9 xiaomi.eu stable

Xiaomi 10.3 çıkarmadığı için stable eu gelmiyor
  11. B

Yardım Mi9 xiaomi.eu stable

bnde sizin gibi uzun bir bekleyişten sonra eu betaya geçtim dirty flash yaptım keşke daha önce geçseymişim sorunsuz kullanıyorum
Üst Alt