BirakGelsin1 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Sebeke sorunu

Aynı şey benim de başıma geldi yani bu olayı bire bir bende yaşadım lıan anlattığın proplem bnm teldede var inşallah bir çözüm bulunur telefonun garantisi de bitti olmazsa ücretli bir tamir yaptırcaz.Kronik bir sorunda olabilir.
  2. B

Yardım Mobil veri açıkmıyor

Dün sabah itibarı ile mobil veri açılmıyor denediğim zaman resimdeki yazı yazıyor nasıl çözebiliirim yani mobil veriyi açtığım zaman yukarıdaki 3g 4g simgesi gelmiyor internete bağlanmıyor
  3. B

Yardım Mobil veri

Zannetmiyorum zaten ayarlarsan mobil ağlar kısmına girdiğimde tercih edilen ağlar yok yani 2g 3g 4g menüsü mobil veriyi açtığım zaman açılıyor yazı geliyor yazı kayboluyor ama yukarıda 3g 4g simgesi gelmiyor yani bağlanmıyor internete
  4. B

Yardım Mobil veri

Bugün sabah itibari ile mobil veri açılmıyor açtığım zaman OlympicsReminder service has started yazıyor nasıl çözebilirim
  5. B

Çözüldü Max2 garanti suresi

Sitenizde IMEI ile sorgulama yapamıyorum telefonumun garantisi devam ediyormu etmiyorum TLF bozuldu ve garantiye göndermek istiyorum
  6. B

Yardım Servis yok

Bl kilidini açıp mi flash ile temiz kurulum yaptım ve hala servis yok diyor galiba donanımsal proplem var delta servise güvenmiyorum hakkında çok kötü yorumlar okudum sizin onerebileceginiz birileri varmı acaba telefona bakabilicek güvenilir
  7. B

Yardım Servis yok

Teşekkür ederim önerin için bootloader kilidini felan açmam lazım biraz uzun iş bide öle deneyim duzelmez ise garantiye göndercez el mecbur boot kilidini açmak garantiye etkilemiyor demi bildiğim kadarıyla 1559829768
  8. B

Yardım Servis yok

Arkadaşlar sorunum çözülmedi sizce delta servis e guvenebilirmiyim gonderiyimmi yoksa başka bir çözümü varmı
  9. B

Yardım Servis yok

Teşekkür ederim hocam kusura bakmayın başınızı agrittim beta kurup tekrar denicem umarım duzelir 1559737804 Maalesef hocam beta da işe yaramadı ne oldu bişey soyleyebilecenmi
  10. B

Yardım Servis yok

Başka simkart takmayı denedim sonuç aynı ama güncelleyici üzerinden beta kuramıyorum paketi seçme menüsü yok nasıl yapacam yani bilgisayar başına pek oturamiyorum işten dolayı
  11. B

Yardım Servis yok

Kilitli daha once guncelleyici uzerinden global beta ya gecmistim sonra tekrar guncelleyici uzerinden kararli ya gectim onun haricinde bir islem yapilmadi cihaza 1559732936 Aslinda kararli ya gectikten sonra biraz baglanti proplemi yasamistim ama sebeke kaynakli diye dusunmustum dun...
  12. B

Yardım Servis yok

N11 den almistim btk ya kayitli ithalat yoluyla kayitli Ben anlamak istedigim donanimsal mi yoksa yazilimsal bir problem var delta servis garantili ama guvenipte gonderemiyorum birde gittimi 20 gun gelmez baska tel yok o yuzden sordum acaba cozebilecegim bir proplemmi
  13. B

Yardım Servis yok

Sayin hocam cihaz I fabrica ayarlar in a bile donderdim fayda etmedi
  14. B

Yardım Servis yok

Ever sime kart algiliyor pin kodu istiyor 1559722995
  15. B

Yardım Servis yok

Max 2 1559722012 Evet ayarlar da felan sıkıntı yok
Üst Alt