BimmerLover kullanıcısının son içeriği

1. BimmerLover

Satış Türkiye'den Alınma Mi 12 Pro 12/256

TÜRKİYE CİHAZI XİAOMİ 12 PRO 12/256 Geçen senenin ortasında sıfır değişimden geldi MiEko'dan alınma ancak kutu fatura kayıp.Cihaz Kozmetik 9.7/10 alır tertemiz. 67W Adaptör, Kılıf ve Coverbros yedek ekran koruyucu ile verilecektir. Fiyat 17.000₺ Yer İstanbul
  2. BimmerLover

HyperOS Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs EEA (Global) Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Romu ilk çıktığı andan beri kullanıyorum çok iyi olmuş
  3. BimmerLover

Rom Xiaomi 13 Ultra için China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (HyperOS)

Yok denemedim EU gayet iyi gidiyor şu anda
  4. BimmerLover

Ben ingilizce kullandım ama Android Auto çalışmadığı için EU Stabil son sürüme geçtim.
  5. BimmerLover

Xiaomi 13 Ultra için Hyper OS Beta Güncellemesi Geldi Hayırlı Olsun HyperOS OTA Link Recovery üzerinden kurup deneyebilirsiniz. China Rom olduğu için içerisinde sadece İngilizce ve Çince dilleri mevcuttur, Google servisleri bulunmamaktadır.
  6. BimmerLover

Rom Xiaomi Mi 10T (Apollo) ArrowOS Rom [OFFİCİAL] A11

Parmak izi gecikmesi var o yüzden A12 rom yüklemiyorum
  7. BimmerLover

Tavsiye Oneplus vs Xiaomi

Valla şöyle söyleyeyim elimden bütün oneplus ve xiaomi modelleri geçti nedense Xiaomi'den yana daha da mutluyum 2 yıldır Xiaomi'de de çalışmamın etkisi de olabilir belki ama Mi 10T'den 3 tane geçti elime hepsinden çok memnunum şu anda da 10T Pro var çok memnunum
  8. BimmerLover

Rom Mi 10t Pro En Iyi Rom

Valla kim ne derse desin şu an Global Stabil kullanıyorum çok çok çok memnunum :D eskisi gibi romdan roma geçemiyorum vakit bulamadağımdan dolayı.
  9. BimmerLover

Karşılaştırma Mi 11 lite vs Redmi note 10 pro ?

Xiaomi'de 4000tl civarı bir telefon alacak olsam bu kesinlikle Mi 11 Lite olurdu. Şu da var eğer ki oyun oynayan biriyseniz Poco X3 Pro tercih edin.
  10. BimmerLover

Sohbet Redmi Note 10 Pro Teknik Servise Yolculuk

Bende yakınlık sensörü ve ekran titremesinden dolayı garantiye vermeyi düşünüyorum. Ekran titremesi nadir oluyor fakat sensör sorunu çok can sıkıyor
  11. BimmerLover

Soru Bootloader

Battı balık yan gider diyip açıyorum kilidi :)
  12. BimmerLover

Soru Redmi Note 10 Pro Almalı Mıyım?

4000TL'ye bence alınacak en iyi TR Garantili cihaz Redmi Note 10 Pro
  13. BimmerLover

Soru Redmi Note 10 Pro Kullananlar

Cihazı yaklaşık 5 gündür kullanıyorum. Sıfır aldım. 1. Bahsedilen ekran titreme sorunu çözüldü mü?; C. Ekran titreme sorunu bende yok kesinlikle ekran çok iyi 2. Telefonla konuşurken gerçekten sensör sorunu var mı, ekran açık mı kalıyor? C. Sensör sorunu mevcut. He çok mu rahatsız ediyor hiç...
Üst Alt