bily kullanıcısının son içeriği

1. B

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhabalar Mi 10t pro global telefonum da ön kameradaki avuç deklanşörü çalışmıyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim Teşekkürler
  2. B

Rehber Twrp Üzerinden Custom ve Global Rom Güncelleme

Cevabınız için teşekkürler Peki twrp ye güncelleme yapılıyor mu magiskte olduğu gibi Bankacılık işlemlerinde rootlu cihazın güvenliği konusunda bilginiz var mı? teşekkürler
  3. B

Rehber Twrp Üzerinden Custom ve Global Rom Güncelleme

Merhabalar Cihaz mi 10t pro emei yazılımı yapıldı cihazda twrp magisk ve rootlu global deyim güncelleme geldi yapmadım nasıl yapabilirim bilgilerin hepsini okudum karıştı twrp üzerinden güncelleme yapılıyor lakin sonunda magisk kur deniyor magisk cihazda var ayrıca recovery dosyasını zipli...
  4. B

Çözüldü yeni güncelleme

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için güncelleme geri çekildi sorunum bitti iyi çalışmalar
  5. B

Çözüldü yeni güncelleme

mb olarak geldi
  6. B

Çözüldü yeni güncelleme

güncelleme sonrası cihazı yeniden başlat diyor bundan dolayı cihat brick veya açılmama durumuna geçer mi 1618918227 cevap verdiğiniz için teşekkürler
  7. B

Çözüldü yeni güncelleme

merhabalar cihazım mi 10t pro stock romdayım global twrp magisk ve rootlu yazılım atıldı otadan gelen yeni güncellemeyi paketi indir yerine güncelledim telefonu yeniden başlat yazısı çıktı şu anda ne yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz custom rom yükleyebilir miyim veya nasıl yükleyebilirim
  8. B

Yardım mi 10 t pro unlock

cihazı unlockladım ama mi unlock programına girerken telefon numarasını kullandım şuan cihazı açamıyorum activate bölümünde kaldı sms gelmesi lazım onun içinde telefonu kurmam lazım şuan cihazı açamıyorum bu iş nasıl olur
Üst Alt