bilisimler kullanıcısının son içeriği

1. bilisimler

Yardım Pil tasarufunda karanlık mod sorunu

Hayırlı günler. Benim bir sorunum var . Tam hatırlamıyorum cihazda 12. 2 gibi global güncelleme vardı. Cihazı pil tasarruufuna aldığım zaman karanlık moda geçmeden pil tasarrufuna geçiyordu . Cihazı güncelledim cihazda şuan 12.5.3 global kararlı sürüm var. Pil tasarrufunnu açtığım zaman...
  2. bilisimler

Rom Redmi Note 10 - [ROM][OFFICIAL][OSS] Cherish os 2.9 - Vanilla/Gapps Android 11

Teşekkürler hocam saygılarımla sizlerden öğreneceğimiz çok şeyler var....
  3. bilisimler

Rom Redmi Note 10 - [ROM][OFFICIAL][OSS] Cherish os 2.9 - Vanilla/Gapps Android 11

Çok güzel paylaşımlar yapıyosunuz ah bide bir kurabilsem. Cihazı yeni aldım ( redmi note 10 ) Cihazda 12.2 mi sürüm vardı . Cihazı 12.5 e yükselttim yükselttmez olaydım ekranda titremeler meydana geldi . Cihaz resmen 9.7 şiddetinde deprem olmuş gibi sarsıldı. Ben nasılsa cihaza format atarız...
  4. bilisimler

Yardım Nfc ile tamasız ödeme

Kolay gelsin redmi note 10 cihazda nfc desteği olduğu söyleniyor. Fakat ayarlar kısmında bağlantı ve paylaşımda nfc butonu görünmüyor. Acaba bu cihazda bu özellik var mı? Var ise nasıl açılmaktadır?
  5. bilisimler

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Çok teşekkür ederim yardımınz için İnşallah yapabilirim pek bilgim yok cihazı yeni aldım.
  6. bilisimler

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Güncellemeyi hiç beyenmedim cihaz kasmaya başladı bir önceki güncellemeye nasıl dönerim bilgisi olan arkadaş varmı_? cihaz redmi note 10
  7. bilisimler

Yardım Kayan pencere iptal etme

İyi günler son uygulamaları görüntülemede kayan pencereler çıkıyor bu kayan pencereleri sistemden komple nasıl kapatabiliriz ? 2. sorum : Son uygulamaları görüntüleme esnasında animasyonu nasıl kapatabiliriz ? ( Geliştirici seçeneklerden cihazdaki tüm animasyonları kapattım sorun devam ediyor)
  8. bilisimler

Yardım xiaomi şarj bilgisi yardım

İşte bu muhteşem sağol hocam beklediğim cevabı aldım biraz endişem vardı sizdende duyunca rahatladım çok teşekkür ederim
  9. bilisimler

Yardım xiaomi şarj bilgisi yardım

İyi günler benim bir sorum olucaktı. Xiaomi 20000 power banklar genelde lithium ion pillere sahip. Yani bu piller yeni nesil olduğu için şarj bitmeden şarja takmak sıkıntı yaratmaz bataryanın ömrünü kısaltmaz deniliyor acaba doğrumu? Bu xiaomi powerbanklar içinde geçerlimi? Bu konuda bilgisi...
Üst Alt