BilirKisi kullanıcısının son içeriği

1. BilirKisi

Yardım Mi 9SE Band20 ve 2G Çözüm Denemesi Yardımınız Gerekiyor

Hayır mi 9se de işe yaramıyor.
  2. BilirKisi

Arkadaş malesef yöntemlerim çalışmadı.Deneme başarısız oldu. Manuel olarak eksik veya değişik nv kayıtları kontrol edilip eksiklerin ve farkların listesini çıkarmaktan başka fikrim kalmadı, bunun içinde tamirsiz bir cihaza ihtiyacım var. Oda bende yok. Denediğim yöntemler: Efs restore(Modsuz...
  3. BilirKisi

hilmi hocam olmassa kapınızı çalacağım.:) 1567186403 AviTa hocam pm bakarmısınız?
  4. BilirKisi

AviTa Hocam PM Kontrol edermisiniz?
  5. BilirKisi

AviTa Çok çok teşekkürler hocam.
  6. BilirKisi

AviTa Hocam mümkünse Telefonunuz hala rootluysa, Telefonunuza Play storeden Network Signal Guru indirip, yükleyip; sağ üst köşedeki üç noktadan Lock Bands seçeneğine girip; GSM bölümünün ekran görüntüsünü, WCDMA bölümünün ekran görüntüsünü, LTE bölümünün ekran görüntüsünü atarmısınız. Acil...
  7. BilirKisi

EFS yedeği 1 bulundu, AviTa hocama çok çok teşekkür ederim, birinci yöntem denemesi için bir cihazın daha efs yedeği gerekiyor.
  8. BilirKisi

AviTa tamam hocam beklemedeyim.
  9. BilirKisi

pendroz Hocam merhaba, kurallarınıza uygun hareket ediyoruz. Bu konuda herhangi bir açık paylaşım yapmadık. Şuana kadar anlattığımız konu, EFS bölümünün yedeklemesinin nasıl yapılacağına dairdir. Site üzerinde, tamir işlemine dair herhangi bir araç,konu paylaşımında bulunmadım.Anlatımın...
  10. BilirKisi

AviTa tamam hocam, zaten yapılması gerekenler konuda yazıyor, saat kaç gibi müsaitsiniz? eğer özel yardım isterseniz teamviewer üzerinden yardımcı olabilirim.
  11. BilirKisi

AviTa hocam merhaba, tamir yapılan cihazlarda zaten tüm cihaz bilgileri değişiyor( Seri no. Mac adresleri gibi) Buzamana kadar tamir yapmış kişilerin tamamının bilgileri zaten aynı, çoğuda yedek almadığından efs bulamıyoruz. Eğer Efs üzerinde bu bilgilerin tam konumunu tespit edebilirsek, band20...
  12. BilirKisi

kemalozturk hocam qcn dosyasındaki eksikliğin Xiaominin,EFS üzerinde qualcomm ile alakasız özel bir değer oluşturmuş olabileceğini düşünmeye başladım, QPST bu değeri tanımadığı için muhtemelen yedeklemiyor.Tabi elimde efs olmadığı için bunları test etme imkanım yok.
  13. BilirKisi

Stoya Galiba haklısınız hocam, foruma girdiğimde band20 konusu oldukça aktifti ve herkes çabalıyor gibiydi, fakat şimdi ortalık dutluk oldu gibi.:D gsmturkeyden bir arkadaş o sitedeki başlığıma qcn dosyası attı fakat işime yarayacağını düşünmüyorum hocam(Arkadaşı en azından çaba gösterdiği için...
  14. BilirKisi

Soru Band 20

Olaya çok 'düz mantık' bakıyorsunuz. IMEI Tamir işlemi için, işleme başlamadan önce cihaza özel A-Z'ye bilgilerinin bulunduğu EFS Partitionları siliniyor. Çünkü Qualcomm Cihazlarda EFS Partitionları doluysa, yazım işlemi yapılamıyor.(Box'ta durum nedir bilmiyorum) Yani yazım yapılması için önce...
  15. BilirKisi

kemalozturk Hocam bootloader kilidiniz açıldı mı? ----------------------------------- Yardımcı olabilecek bir arkadaş daha arıyoruz, forumdan bir kişi daha yardımcı olabilir mi? İsteyen olursa Teamviewer üzerinden yardımcı olabilirim...
Üst Alt