bilgehnbilge kullanıcısının son içeriği

1. bilgehnbilge

Soru T9 Pro / K20 Batarya

Bu konuda bilgim olmadığı için beni de bir sorum var. Aralık Ocak gibi orijinal batarya almayı planlıyorum. Xiaomi'nin İstanbul'daki kendi servisinde vardır herhalde değil mi?
  2. bilgehnbilge

Yardım Mi Health'e bağlanmak

Xiaomi yavaş yavaş Mi Fit uygulamasına veda edip Xiaomi Wear'a geçiş yapmaya başlıyor gibi görünüyor. Mi Band 5 için de uygulama desteği gelmiş fakat yalnıza Çin'de kullanılıyor. Bilekliği fabrika yararlarına çevirip, bağlantıyı kestikten sonra, uygulama ayarlarından bölgemi Çin yaptım. Bu...
  3. bilgehnbilge

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Eu betaya geçmeyi başardım. Telefona yeni magisk sürümünü kurdum.Boot img dosyasını patchleyip TWRP üzerinden yükledi. Magisk varken yeni güncellemeyi kurabilir miyim?
  4. bilgehnbilge

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Rom'u yüklemeyi planlıyorum fakat Miui betanın kendi sitesinde sistemi asla formatlamayın diyor. Burada fortmat atın deniyor. 12.5'i yüklemeyi denerken sistemi formatladım fakat twrp de silindi. Fastboot modunda takılı kaldı. Sistemi formatlamazsam bir sorun çıkar mı?
  5. bilgehnbilge

MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Söylenen Wipe işlemlerini yaptım TWRP yüklüydü Reboot TWRP diyorum Fastboot açılıyor. Kendim komut isteminden tekrar atmama rağmen TWRP açılmıyor. Ne yapmam lazım 1611968386 Anladığım kadarıyla bu konuda kimseye destek olunmamış. MIUI EU'nun kendi sitesine baktım ve burada anlatılan kurulum...
  6. bilgehnbilge

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Ben şu an Resmi Avrupa Global rom kullanıyorum. BT açık ve TWRP, Magisk vb. yüklü. Burdaki yöntemi kullanarak Resmi Global Roma geçiş yapabilir miyim. Telefon brick ya da soft brick olmaz değil mi?
  7. bilgehnbilge

Soru K20pro Global 12.0.3 kamera ve Google uygulamaları

V12.0.1.0.QFKEUXM Avrupa Global kullanıyorum. Kamera uygulamasına mod yapabilmek için dün bir magisk modülü kurdum. Şu an için gayet memnunum. Vlog, Uzun pozlama, Ön ve Arka kamera ile aynı anda video çekme gibi özelliklerini kullanabiliyorum. Denemesi biraz riskli olabilir. Bazı romlarda Kamera...
  8. bilgehnbilge

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 10 [MIUI12 ~ AOSP ~ MIUI11] Viper4Android + Dolby Digital Plus

Orayı hallettim ama ön ayar çıkmıyordu. Son sayfada apk varmış onu yükleyince düzeldi. Şu an düzgün çalışıyor. Elinize sağlık 1605647804 Dolby'i açınca güncelleme denetleme sayfası çıkıyor güncelleme yapayım mı yoksa öyle kalsın mı?
  9. bilgehnbilge

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 10 [MIUI12 ~ AOSP ~ MIUI11] Viper4Android + Dolby Digital Plus

Bütün her şeyi çok güzel açıklamışsın ama 6. maddede hiçbir şey anlaşılmıyor. Hangi tuşa bastığını anlamak için takla atıyorum şu an. Kopyala yapıştır yaptıktan sonra Viper'a girdim ama seninki gibi bir menü çıkmadı karşıma
  10. bilgehnbilge

Çözüldü Mi Band 5 GPS sorunu

Modlu Mi Fit kurmuştum. Konum ayarlarından yalnızca kullanırkeni seçmişim. Onunla alakalıymış. Sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir.
  11. bilgehnbilge

Çözüldü Mi Band 5 GPS sorunu

Band'i telefonumla eşleştirmeme rağmen egzersiz başlatmak istediğimde telefonunuzda gpsi ve mi fit uygulamasını açın diye uyarı veriyor ve konum algılamıyor. Bir süre bekledikten sonra konumu algılıyor fakat egzersiz sırasında km kısmı saymıyor 0 gösteriyor. Mi fit uygulaması bandi görüyor ve...
  12. bilgehnbilge

Gcam Mi 9T Pro - K20 Pro Google Kamera Sürümleri

Urynx versiyonu kullanıyorum. 48 mp foto çektikten sonra işleme yaparken cihaz çok kasıyor hatta bazen arkadaki uygulamaları kapatıyor. Bu normal mi yoksa başka bir sorun mu var?
  13. bilgehnbilge

Gcam [ROOT] [ANDROİD Q] Google Kamera 48mp Mi9T/Pro - Mi9 [GÜNCEL]

Denedim, yüklendi. Çok teşekkürler
  14. bilgehnbilge

Çözüldü Twrp unmount system

Teşekkürler
Üst Alt